Виставка Оксани Риботицької «Плинність часу»

Виставка Оксани Риботицької «Плинність часу»

1 - 31 березня 2019 року проходитиме виставка Оксани Риботицької «Плинність часу».

Гобелени Оксани Риботицької – безкінечна розповідь про красу рідної землі, звичаї та обряди українського народу. Її твори вирізняються досконало виваженим і складним ритмічним укладом, вишуканими і максимально скерованими на ефективний емоційний вплив кольоровими і тональними зіставленнями. Живописно-графічні засоби її композицій вражають розмаїттям. Художниця не лише майстерно володіє барвою, а й викристовує ахроматичні зіставлення, виразні контрасти та оригінальні оптичні ефекти на основі авторських експериментів з елементами геометричного орнаменту. Її кращі композиції: “Перевесло” (1982), “Засіяна земля” (1988),” “Стежками Карпат” (1989), “Коломийки” (1989), “Вічний мотив” (1990), “Мелодія лісу” (1992), “Небо” (1992) – неперевершені зразки високої мистецької цінності.

З початку ХХІ століття талант художниці розкривається новими небаченими гранями. Вона активно адаптує найновіші мистецькі віяння, працює на площині та об'ємно-просторових формах. До її юнацьких живих і завжди нестримних емоцій додається глибинна філософія життя, мудрість досвідченого художника-творця (“Сліпий дощ” (2005), “Плинність часу” (2008), “Життя однієї грушки” (2009), “Реквієм” (2011), “Ренесанс” (2012) та інші). Вона продовжує творити, бо процес творчості для неї – повсякденне життя, як струмінь чистої живильної води і потік свіжого повітря.

Авторське індивідуальне бачення Оксани Риботицької проявляється у виваженості образотворчих засобів в її гобеленах, де вона втілює художньо-філософські ідеї, що утверджують одвічні вартості життя в гармонії зі світом природи, розкриваючи непорушні зв’язки людини із Небом і Землею, на що здатний тільки справжній віртуоз в ручному тканні, який переживає свій зоряний час! 

Час проведення: 1 - 31 березня 2019 року.

Місце проведення: Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького, м. Львів, вул. М. Драгоманова, 42.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.