Виставка Давида Чичкана «Стрічки та трикутники»

 Виставка Давида Чичкана «Стрічки та трикутники»

4 лютого 2022 року розпочнеться Десята велика виставка у Львівському муніціпальному мистецькому центрі — персональний проєкт Давида Чичкана «Стрічки та трикутники».

У ньому Давид Чичкан розмірковує про українську ідею та українську ідентичність й представляє візуальну естетику, розроблену ним для майбутнього поступу українства.

Омріяна художником Україна — це прогресивна, революційна, соціальна та незалежна країна; нездійснений модерністський проект, ідейні підвалини якого були закладені Михайлом Драгомановим, Іваном Франком, Лесею Українкою та іншими українськими лівими інтелектуалами. У серії графічних робіт, що стилістично відсилають до політичного плакату кінця ХІХ – першої половини ХХ століть, художник зображає уявну, альтернативну, втрачену або майбутню Україну, що стає для нього ескапістським притулком в часи неолібералізму та загострення імперіалістичної загрози з боку Кремля.

Давид Чичкан (1986) — сучасний український художник, який послідовно розвиває критичний напрямок в мистецтві, перетворюючи власну художню практику на інструмент трансформації суспільства. Працює з такими медіа як графіка, живопис, стріт-арт та перформанс. Автор персональних проєктів: «Гривні альтернативні» (Артсвіт, Дніпро, 2021) «Портрети, які говорять» (Bereznitsky Art Foundation, Київ, 2020), «Втрачена можливість» (Центр візуальної культури, Київ, 2017), «Під час війни» (Артсвіт, Дніпро, 2016). Серед міжнародних проєктів за участі Давида Чичкана виставка «Між вогнем і вогнем. Українське мистецтво зараз» (Відень, Австрія, 2019), Перша Варшавська бієнале (Варшава, Польща, 2018), фестиваль Warsaw Under Construction (Музей сучасного мистецтва Варшави, Варшава, Польща, 2018), виставка «Перманентна революція» (Музей Людвига, Будапешт, Угорщина, 2018), Київська бієнале «Київський Інтернаціонал» (Центр візуальної культури, Київ, 2017), П’ята Одеська бієнале (Музей сучасного мистецтва Одеси, 2017). Живе та працює у Києві.

Час проведення: щодня 4 - 28 лютого 2022 року, 10:00 - 21:00 год.
Місце проведення: Львівський муніципальний мистецький центр, м. Львів, Стефаника, 11, (код на брамі 27).

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.