Виставка City Renewal Lviv 2017 (Оновлення міста Львова 2017)

Виставка City Renewal Lviv 2017 (Оновлення міста Львова 2017)

14 вересня 2017 року відбудеться відкриття та презентація виставки City Renewal Lviv 2017 (Оновлення міста Львова 2017)  у кафе "Ратуша" о 16:00, пл. Ринок, Львів

Виставка триватиме з 14 до 28 вересня 2017 року у Львівській міській раді та на пл. Ринок.

Дві ділянки проектування, розташовані близько до центру міста, вважаються придатними для інтенсифікації процесу урбаністичного трансформування, що базується на принципах сталості та збереженості ресурсів: територій довкола центрального вокзалу та військових казарм на вулиці Шевченка. Ці території і їх майбутні перспективи розвитку були предметом розробки міжнародними студентськими архітектурними групами академічних містобудівельних проектів.

Тому були визначені наступні важливі проблеми:

  • активізація добре поєднаних територій, а також матеріальних і соціальних ресурсів
  • чітке визначення цілей просторового розвитку, щодо поточного аспекту безперервного зростання населення міста
  • цілеспрямоване розташування в межах регіонального та міжнародного міського ландшафту та програма, спрямована на зміцнення ідентичності міста для його жителів
  • створення сучасного, міського середовища майбутнього у співіснуванні з культурною спадщиною.

70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі працювали у цій кооперації разом з Львівською міською радою. Цей воркшоп Urban Density Lab Lviv 2017 проводився у квітні 2017 в межах академічного партнерства між Віденським технічним університетом та Національним університетом "Львівська політехніка" (www.vienna-lviv.info) і підтримувався фінансово Федеральним міністерством науки, досліджень та економіки Австрії.

Концепція реалізації цієї публічної виставки "Оновлення міста Львова" у Львівській міській раді задумана для створення дискусії між професійними колами та громадою Львова.

Ця виставка демонструє 15 відібраних проектів та організована у кооперації Управління архітектури та урбаністики Львова, Національного університету "Львівська політехніка" та Віденського технічного університету.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.