Виставка-аукціон «Сучасне українське мистецтво»

Виставка-аукціон «Сучасне українське мистецтво»

До 10 лютого 2021 року триватиме виставка-аукціон «Сучасне українське мистецтво».

Представлено 40 творів (живопис, графіка, скульптура) українських митців ХХ – початку ХХІ ст.: роботи Володимира Патика, Зеновія Флінти, Володимира Одрехівського, Богдана Сороки, Романа Сельського, Олега Мінька, Андрія Бокотея, Сергія Гая та ін., а також роботи, створені різними поколіннями художників під час Міжнародних пленерів ім. Володимира Патика (2018-2019 рр). Серед них, Петро Старух, Володимир Стасенко, Аттіла Коприва, Ярослав Шимін, Маряна Мотика, Андрій Роїк, та ін.

Аукціонний дім «Українське мистецтво» – створений в умовах карантину, а отже дебютант на українському арт-ринку. Його діяльність спрямована на розвиток та підтримку українського мистецтва та його популяризацію серед широких кіл суспільства. Вже незабаром реалізується перший благодійний аукціон «Сучасне українське мистецтво», що першопочатково мав відбутись 13 березня 2020 року у форматі гучного аукціону та згідно несприятливої епідеміологічної ситуації був відтермінований. Кошти, отримані від продажу творів мистецтва художників Львівської, Закарпатської, Київської мистецьких шкіл та Криму скеровуватимуться на організацію мистецьких виставок, пленерів, стипендій для молодих митців, що сприятиме популяризації українського мистецтва у світовому арт-просторі.

Захід відбуватиметься за підтримки Управління культури Львівської міської ради, Західного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України, Львівської національної академії мистецтв, Аукціонного дому «Українське мистецтво», «PM Gallery», Творчої майстерні Роксолани і Остапа Патиків.

Аукціонну виставку можна буде відвідати протягом двох місяців безкоштовно.
За детальнішою інформацією звертайтесь: infoukrainianart@gmail.com
Контактна особа: Надія Тислюк (тел. 096 6357 874).

Час проведення: 10 грудня 2020 року - 10 лютого 2021 року.

Місце проведення: PM gallery, м. Львів, вул. Коперника, 17 / -1 поверх.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.