ВИСТАВКА “30+5” АСОЦІАЦІЇ ДИЗАЙНЕРІВ-ГРАФІКІВ “4-Й БЛОК”

ВИСТАВКА “30+5”

У Львові буде презентовано вуличну експозицію провокативних робіт відомого мистецького об’єднання, присвячену 30-й річниці Чорнобильської катастрофи і 5-й річниці трагедії на Фукусімі.
Міжнародна плакатна акція “30 + 5″ – це тематична колекція екологічних плакатів, об’єднана єдиним форматом і колірною гамою зображень. Провідні дизайнери з різних країн світу створили 35 плакатів, що відображають ставлення до минулих подій, акцентувавши увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.

Аварії на Чорнобиль і Фукусіма АЕС призвели до людських жертв, принесли руйнування і страждання сотням тисяч людей, нагадали нам про небезпеку техногенних катастроф, про високу ціну науково-технічного прогресу. Але вони також послужили і потужним поштовхом до осмислення глобальних екологічних проблем, переконливим аргументом на користь відмови від використання ядерної енергетики і переходу на оновлювані й альтернативні джерела отримання енергії і, врешті-решт, більш дбайливого ставлення до нашого спільного дому – планети Земля.

Акція “30+5” буде тиражована і показана в рамках Європейського тижня пам’яті «За майбутнє після Чорнобиля і Фукусіми» з 11 березня по 26 квітня 2016 року в Україні (Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові), а також у деяких містах Європи.

У Львові виставка проходитиме з 28 березня 2016 по 28 квітня 2016 на площі Ринок. 

Вхід вільний!

ПРО ОРГАНІЗАТОРІВ

Міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків “4-й Блок” – громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів, зацікавлених в розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури.

Куратор проекту — Ярослава Яковлєва, культурний менеджер, культуролог.

Проект реалізовано за ініциативи та фінансового сприяння Управління культури Львівської міської ради, Центру міської історії Центрально-Східної Європи та Благодійного фонду “Перша Львівська Фундація”.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.