Виставка "11:00" Віталій Янковий

Виставка "11:00" Віталій Янковий

27 січня 2021 року о 12:00 год відбудеться відкриття виставки Віталія Янкового "11:00".

Віталій Янковий — художник з Вінниці, дослідник, дизайнер та автор текстів про цифрову культуру.

Випускник курсу сучасного мистецтва в School of visual communications та лабораторії документалістики Indielab, лауреат Мистецтвознавчого конкурсу для арт-критиків Stedley Art Foundation. Учасних колективних виставок в Україні та за кордоном. В своїх роботах намагається надати технології гуманітарного виміру та прослідкувати вплив діджиталізації на побутову та комерційну культури. Працює з відео, анімацією, 3Д-рендерами, рисунком та текстом.

З тексту автора: "Робота в цифровій економіці або як її в скобках називає ''новою'' американський соціолог Девід Грозян, дає можливість віддаленої праці з гнучким графіком. Маючи різні варіанти організації праці та робочого місця, працівники цифрової економіки часто приходять до роботи в коворкінгу, яка поєднує гнучкість із традиційними поведінковими патернами комерційної культури. Однією із особливостей такого типу зайнятості є вільний вибір часу виходу на робоче місце, наприклад, 11-та ранку.

«11:00» — це поєднання благополучності та облаштованості із перенапруженням та ізоляцією, свободи і гнучкості з вимушеною необхідністю та жорсткими обмеженнями. Цифрова картинка з телефону сповільнюється до простоти рисунку, що теж затиснутий як художня практика між свободою руху та обмеженнями площини, матеріалу і традиції."

Час проведення: 27 січня - 15 лютого 2021 року.

Місце проведення: Галерея «Детектор», м. Івано-Франківськ, вул. Акад. Сахарова, 23.

 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.