Виставка «100 років самотності»

Виставка «100 років самотності»

1 жовтня 2021 року відбулося відкриття виставки «100 років самотності».

В експозиції представлено 120 робіт, зокрема, графіка, скульптура, живопис двадцяти шести художників із Закарпатської та Львівської областей та міста Київ. Куратор виставки: Тарас Табака. Мистецькі твори розкривають суть самотності, мають філософське спрямування, виражену емоційність. Глядач відчує усамітнення художника з полотном.

Як вважає художник, куратор виставки Тарас Табака: «Сто років самотності – це лише симовoл нашого стоїцизму, принципів, волі та духу. Це наші майстерні, наша біль та радість, пиха та втрати, муки та вознесіння, котрими готові поділитися. Безкінечна історія немає початку чи кінця.

Час – умовна величина. Розкриваючи свої майстерні, ми прагнемо відкрити душі у будь-якому прояві, лишаючись чесними до кінця, вірними переконаності в силу думки, її вираженню через твір та довіру до людства.

Ці “Сто років самотності” запозичені у Г.Маркеса, просотані крізь століття нашої історії, можливо, знайдуть відгук у неприкаяній вашій нашій душі . Все пройде і все минеться. Залишаться лише враження та спогади».

Серед інших в експозиції представлені роботу Василя Бажая, Ігоря Яновича, Миколи Бабака, Влодка Кауфмана, Олега Сусленка, Мирослави Бачкур, Оксани Довганич, Лілії Кадар, Михайла Ходанича, Олексія Маркитана, Анни Миронової, Олександра Бабака, Руслана Тремби, Емми Тремби, Василя Кадара, Тараса Табаки, Наталії Корф-Іванюк, Олексія Іванюка, Олексія Динника, Владислава Габди, Павла Ковача, Івана Небесника, Володимира Ульянова, Андрія Сагайдаковського, Марселя Онисько, Олени Жеребецької, Соломії Дорош.

Час проведення: 1 - 14 жовтня 2021 року.

Місце проведення: Львівський палац мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.