Воркшоп з архітектурної фотографії "Фототектура модернізму"

Воркшоп з архітектурної фотографії "Фототектура модернізму"

Центр міської історії запрошує зголошуватись на воркшоп з архітектурної фотографії "Фототектура модернізму" усіх, хто має базові вміння фотографування і працює або цікавиться (з) архітектурною фотографією і (або) модернізмом у архітектурі.

Воркшоп складатиметься з двох дводенних модулів - 20-21 липня і у вересні 2018 р.

Опис
Архітектурна фотографія є однією з форм діалогу поміж ідеями архітектора, баченням фотографа і сприйняттям глядача. Процес фотографування, як і його результат, дають можливість розуміти архітектурне середовище у інший спосіб, ніж безпосередня взаємодія з ним.

Воркшоп зосередиться на способах розповідати та проблематизувати архітектуру через фотографію та, технічних особливостях цього процесу.

Головним фокусом воркшопу будуть реалізовані у Львові об’єкти Анатолія та Музи Консулових. Ці проекти стали помітними прикладами повоєнної архітектури, яка сьогодні залишається малодослідженою. Простежити процес її формування допоможуть креслення, рисунки та фото з приватного архіву подружжя архітекторів, оцифруванням якого зараз займається архітекторка Катерина Консулова в межах проекту Міський медіаархів Центру міської історії.

Воркшоп є намаганням розширити дискусію про значення пізнього модернізму як спадщини і як середовища для життя. Учасники працюватимуть над власними проектами, які через фотографію стануть спробою актуалізувати тему архітектури модернізму другої половини ХХ століття у Львові.

Формат
Воркшоп складатиметься з 2-ох дводенних модулів. Перший модуль відбудеться 20-21 липня, а другий – у вересні 2018 року. Під час модулів триватимуть спільна робота над ідеями фотопроектів, обговорення і презентації у групі. У період між модульними блоками передбачена індивідуальна робота у просторі міста, а у жовтні і листопаді – підготовка проектів для спільної виставки, яку будуть здійснювати куратори із можливим залученням учасників. Воркшоп також є першим кроком до співпраці з фотографами в рамках проекту "Інтерактивний Львів".

Участь передбачає присутність на 2 модулях і роботу над власним проектом у Львові. 

Участь є безкоштовною. 

Т’ютори: Олексій Биков, Наталя Мисак, Ольга Заречнюк.

Заявка на участь у воркшопі повинна містити:
- CV
- короткий мотиваційний лист (до 150 слів)
- серія (3-7) фотографій архітектурного об'єкту(ів) або середовища, які розкривають їхній характер з коротким супровідним текстом довільної форми (до 150 слів)

Заявки просимо надсилати одним файлом у форматі .pdf на адресу lia@lvivcenter.org із зазначенням у темі листа "Архітектурна фотографія".

Кінцевий термін подачі зголошень: 15 червня 2018 року
Оголошення результатів: 22 червня 2018 року

За додатковою інформацією просимо звертатися до Тараса Назарука, координатора "Інтерактивного Львова" t.nazaruk@lvivcenter.org

Детальна інформація про воркшоп і т'юторів на сайті Центру: http://www.lvivcenter.org/uk/conferences/conferences/2785-18-07-21/

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.