Весняні майстерки для дітей внутрішньо переміщених осіб

Весняні майстерки для дітей внутрішньо переміщених осіб

18 - 25 березня 2022 року у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького відбудуться весняні майстерки для дітей внутрішньо переміщених осіб.

Друзі, у ці дні Львів став домівкою, постійною чи тимчасовою, для багатьох тисяч біженців, головним чином мам з дітьми. Малеча не повинна втрачати дитинство через війну, тож ми у Музеї хочемо підтримати дітей вимушених переселенців і запрошуємо їх на безкоштовні майстерки!

З цієї п'ятниці ми починаємо проводити серію весняних майстер-класів, які відбуватимуться щодня з 14 00 до 16 00 год. Взяти участь можна лише за попереднім записом, деталі нижче.

18 березня - писанкарство (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Будемо писати писанки, які стануть не лише головним атрибутом Великодніх свят, а й добрим оберегом для наших воїнів.

Дати наступних майстер-класів ми анонсуватимемо по мірі надходження заявок.

Малюнок на склі (діти віком 5-17 років) Будемо опановувати один із давніх народних промислів – малюнок на склі. Тематика та сюжети – відповідно до віку.

Лялька-мотанка (діти віком 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Будемо виготовляти народну іграшку – ляльку з тканини, яка у давнину була оберегом.

Вибійка на тканині (діти віком 5-17 років) Будемо декорувати еко-торбини, використовуючи давню техніку оздоблення тканин – вибійку (нанесення фарби на тканину за допомогою дерев’яних кліше).

Кличемо весну разом з Майстерня «Гурба» (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Будемо робити жайворонків з тіста і вивчати гаївки. Ці пташки – передвісники весни і надії на добре майбутнє.

Музичний майстер-клас «Дитинство музики» від Майстерня Гурба (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Знайомство з найпростішими народними музичними інструментами України: свистунцями, дримбами, деркачами та іншими цікавинками.

Кількість учасників обмежена!

Взяти участь можна лише за попереднім записом заздалегідь (впродовж робочого тижня) за телефоном +38 068 525 9185.

Тримаймося, адже все буде Україна!

Час проведення: 18 - 25 березня 2022 року.

Місце проведення: Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, м. Львів вул. Чернеча Гора, 1.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.