Вечір «Віденської класики»

Вечір «Віденської класики»

12 жовтня 2016 року у Львівській обласній філармонії (м. Львів, вул. Чайковського, 7) відбудеться вечір «Віденської класики» симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker».

Концерт  розпочнеться  симфонією Вольфганга Амадея Моцарта «Haffner», диригуватиме Максиміліан Кендлінгер. Також в програмі  концерту звучатимуть твори - симфонія «Eroica» Людвіґа ван Бетховена та  Концерт для віолончелі з оркестром  № 1 «Unser Vater» Маттіаса  Кендлінгера, диригуватиме  Маттіас Кендлінгер. Соліст концерту - всесвітньовідомий австрійський віолончеліст Фрідріх Кляйнгапль.

Австрійський імпресаріо, композитор та диригент  Маттіас  Георг Кендлінгер заснував симфонічний оркестр K&K Philharmoniker в 2002р., основний склад якого нараховує понад 60 музикантів, згодом заснував K&K Opernchor (сучасна назва - Український Національний Хор Львів), австрійський K&K Ballett, симфонічний оркестр K&K Symphoniker, а також  музичний фестиваль „Tiroler Beethoven Tage“. За відмінну музичну якість та незвичну харизму Маттіас Кендлінгер та його симфонічний оркестр K&K Philharmoniker отримали  загальноєвропейське визнання. За час від заснування K&K Philharmoniker записав 18 CD- дисків з творами Л. Бетховена, А. Дворжака, П. Чайковського, Р. Вагнера та творами Маттіаса Георга Кендлінгера.

Фрідріх Кляйнгапль австрійський віолончеліст з бельгійським корінням постійно гастролює у великих європейських містах, а також у США, Канаді, Колумбії, Венесуелі, Мексиці та Китаї. Майстерність виконання Фрідріха Кляйнгапля запалює іскри, вона пристрасна та індивідуальна. З 2008 р. він грає на віолончелі відомого майстра Джованні Батиста Гваданіні Piacenza 1743 „ex von Zweygberg“ з колекції рідкісних інструментів національного банку Австрії.

Почуття прекрасного, насолода красою форми та ідеальністю композицій Моцарта, Бетховена та Кендлінгера стануть основою цього концерту.      

Більше інформації – за тел/факс: 032/ 255-10-55 (54)

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.