V фестиваль Woodstock Ukraine 2016

Woodstock Ukraine 2016. 28-30 липня

В останній вікенд липня - свято для меломанів – V фестиваль Woodstock Ukraine 2016

Фестиваль Woodstock Ukraine проходить вже п'ять років поспіль, останні 2 роки - у затишному та історичному місці - на території замку Свірж Львівської області.

Мета проекту - об'єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю - Мир, кохання, музика як і у фестивалю Woodstock`1969.

Музичні гурти на сцені - це не вся програма рок-фестивалю - театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища - в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Організатор фестивалю - Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. 

Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. За три дні український Вудсток відвідує понад 10 тисяч людей. 

На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України. На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат.

Фестиваль по праву може вважатися найчистішим фестивалем - на території встановлюються сміттєві контейнери для сортування сміття, більше 150 біотуалетів. Під час проведення фестивалю і після закінчення гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів і завдання - донести цей посил для учасників та гостей. 

За кілька років існування фестиваль WoodstockUkraine став улюбленим місцем і для гостей з інших країн. Для української молоді Вудсток, без перебільшення є найяскравішою подією року.

Фестиваль відбудеться 28-30 липня 2016 р.  Замок Свірж. Львівська обл.

Деталі на сайті 

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.