Urban Talks: Івано-Франківськ - Львів

Urban Talks: Івано-Франківськ - Львів

17 липня 2018 року о 17:00 год відбудеться дискусія: "Urban Talks: Івано-Франківськ - Львів".

Усі разом ми постаємо перед запитанням - що таке комфортне місто майбутнього, як його творити і наближатись до нього, будучи учасником цього неперервного і значною мірою непередбачуваного процесу? Як зберегти ідентичність та унікальність міста, водночас разом із ним не загубитись безлико на світовій мапі — в динаміці глобалізаційних процесів, перманентного руху ідей, інформації, знань, людей, товарів, капіталу, в умовах змінності способу нашого мислення, соціальних практик, моделей поведінки?

У програмі заходу розмови про стратегії міст, екосистему розвитку міста, просторовий розвиток та низові урбаністичні ініціативи.

Серед учасників дискусій:

  • Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська та Андрій Садовий, міський голова Львова;
  • Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова та Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради;
  • Олександра Сладкова, заступник директора Львівського комунального підприємства “Інститут просторового розвитку”, Марія Козакевич, засновниця ініціативи «Франківськ який треба берегти» та Анна Доброва, координаторка урбаністичних проектів платформи «Тепле Місто»;
  • Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, Альона Каравай співзасновниця ГО «Інша Освіта» та Юрій Филюк, керівник платформи «Тепле Місто».

Вхід вільний, однак кількість місць обмежена простором конференц-залу, то ж просимо зареєструйтеся за посиланням: goo.gl/GzGk36.

Атмосфера неформальна.

Час проведення: 17 липня 2018 року о 17:00 год.

Місце проведення: конференц-зал Promprylad. Renovation, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23, 3 поверх.

 

 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.