У продажу з'явився новий унікальний відтінок фасадних панелей EQUITONE

 Tectivа - ТЕ15

Завдяки злагодженій роботі професійної команди бельгійського заводу «ETERNIT NV», у продажу з'явився новий унікальний відтінок фасадних панелей EQUITONE під назвою Tectivа - ТЕ15.

Саме цей відтінок виявився одним з найбільш рейтингових за підсумками всесвітнього архітектурного дослідження ринку, організованого організацією «PSE faсade». Звичайно ж, цей інноваційний відтінок відмінно доповнив кольорову гамму EQUITONE.

Історія впровадження нового відтінку в виробництво виявилася непростою. Початок тестових продажів нової продукції на ринках Бенілюксу та Франції планувалося на початок січня 2016 року, але перш ніж ввести в виробництво новий відтінок фасадних панелей Tectivа - ТЕ15, потрібна була адаптація виробничих ліній. Це обумовлено тим, що технології, які використовуються для виготовлення панелей інших кольорів, в даному випадку не підійшли.

До того ж, через виникнення непередбачених труднощів довелося призупинити випуск фасадних панелей з новим відтінком. Проблема полягала в появі великих плям на поверхні. Це призвело до зміни пріоритетів заводу, головним завданням всього колективу стало вирішення проблем, що виникли. В ході численних досліджень і тестів з'ясувалося, що причиною плям було масло, яке використовували в процесі виробництва.

На заводі довелося частково трансформувати технологічну лінію. Таким чином, була проведена заміна типу масла і видалення його надлишків, що вирішило проблему. Професійна команда відділу якості заводу «ETERNIT NV» зуміла знайти цю «голку в стозі сіна» і чималими спільними зусиллями їм вдалося вирішити цю задачу.

Найближчим часом, нова модель фасадних панелей EQUITONE Tectiva - ТЕ 15 з'явиться на українському ринку. В даний час розробляються нові прайс-листи з урахуванням нової позиції, а також приймаються рішення щодо термінів масової інтеграції новинки на ринки, щоб презентація відбулася максимально синхронно. Зараз фасади EQUITONE Tectivа - ТЕ15 випускаються в обмеженій кількості, але в найближчому майбутньому можливості виробництва дозволять виготовляти нові панелі в достатніх обсягах.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.