У Львові відбулася презентація виставки живопису Ігоря Кузьмака

У Львові відбулася презентація виставки живопису Ігоря Кузьмака

20 вересня 2017 року, у виставкових залах Львівського  Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) відбулось відкриття виставки “Живопис” українського художника та архітектора Ігоря Кузьмака. Експозиція складається із понад півсотні унікальних полотен, на яких митець відтворив усю самобутність природи України і за допомогою кольорової палітри передав її багатогранність.

Участь у заході взяли знані митці, представники влади, колеги та друзі  художника, а також усі небайдужі до українського мистецтва.

“Ігоря Кузьмака я знаю перш за все як архітектора, який багато працює і має великий доробок архітектурний. І завжди дивує він знаходить час творити, малювати, створювати твори мистецтва. Кожен його витвір мистецтва заряджає нас енергією, потужністю, сонцем, величчю гір і, фактично, є джерелом натхнення”, – сказав директор Львівського Палацу мистецтв Юрій Гнатковський відкриваючи виставку.

Відкриття виставки “Живопис” Ігоря Кузьмака

Із відкриттям виставки Ігоря Кузьмака привітав також голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка.

“Наша Львівщина є великим форпостом українства і роль художника Ігоря Кузьмака є стержнем української культури і української нації. Я вдячний митцю за це прекрасне відтворення краси нашої багатої і величної країни”  – зазначив Олег Синютка.

Експозиція виставки Ігоря Кузьмака “Живопис” 

Виставка “Живопис” – продовження незакінченого циклу “Під небом України”. Картини, створені художником, приваблюють своїм вишуканим колоритом і позитивним настроєм, сповнені гармонійними кольорами і цікавим сюжетом.

Ігор Кузьмак

“Сьогоднішня виставка створена для того, щоб люди збагнули, що потрібно пізнавати свій рідний край, їздити в долини, милуватися ріками, підніматися в гори, щоб кожен цінував те, що його оточує і навчився помічати прекрасне.” – наголосив під час відкриття художник Ігор Кузьмак.

Зазначимо, “Живопис” – друга персональна виставка Ігоря Кузьмака в Україні. У його творчому доробку –  виставки в Греції, Італії (галерея Ватикану), Хорватії.

Автор Роман Метельський

Джерело: Фотографії Старого Львова

 

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.