У Львові відбулась презентація продукції компанії STO

 У Львові відбулась презентація продукції компанії STO

17 жовтня 2017 р. в конференц-залі "Олександр" готелю "Дністер" відбулась конференція німецької компанії STO, на якій презентувались новинки продукції фірми.

Регіональний технічний директор Південного регіону, магістр інженерії Януш Мігда, який провів конференцію, розповів про фарби і матеріали, які є унікальними розробками фірми STO та відповів на чисельні запитання зацікавлених спеціалістів.

18 жовтня 2017 р. Інноваційні матеріали для утеплення і захисту фасадів німецької компанії STO привернули велику увагу львівських спеціалістів - архітекторів, дизайнерів і будівельників, а також викладачів профільних ВУЗ-ів.

Саме вони і запросили команду STO-Expert провести презентацію продукції фірми для студентів архітектурного факультету Національного університету "Львівська політехніка"

Професор кафедри гідроізоляції Назаревич Богдан Леонтійович, який був неодноразовим гостем конференцій STO у Львові, представив студентам регіонального технічного директора Південного регіону компанії STO, магістра інженерії Януша Мігду з Кракова (Польща).

Він ознайомив присутніх студентів і викладачів з унікальними розробками фірми - фасадними фарбами, системами утеплення фасадів, інтер'єрними матеріалами,системами гідроізоляції та матеріалами для реставрації.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.