Tubądzin Arena Design Wellbeing

Tubądzin Arena Design Wellbeing

29 червня 2019 року о 16:00 год в рамках Міжнародного Фестивалю Архітектури і Мистецтв ВЕЖА відбудеться виступ Еви Кришкевич на Tubądzin Arena Design Wellbeing.

Запрошуємо вас на зустріч з Tubądzin, під час якої ми піднімемо тему змін у реальності, що оточує людину, технології, тренди та їх проникнення, а також вплив на створення людського простору.
Чого ми потребуємо вже зараз? Хто є, а хто буде клієнтом у майбутньому? Які очікування окремих генерацій, і як вони створюють свій простір? Взаємні впливи в проектуванні між галузями: інтер'єрами, автомобілебудуванням, медициною, будівництвом, модою та кіно...світ змін. КОБОТИЗАЦІЯ як природний етап технології 4.0. Що ж таке добробут у людському просторі і як його проектувати, враховуючи майбутнє, природу і свободу архітекторів і клієнтів?

Ewa Kryszkiewicz - бізнес-психолог, тренер. В Групі TUBADZN з 2008 року. Менеджер з розвитку та співпраці з архітекторами (Development and Cooperation with Architects Manager). Менеджер міжнародного конкурсу Tubądzin Design Awards (TDA) та Tubądzin Academy. Автор і реалізатор інноваційних програм для архітекторів, керівництва компаній-партнерів і торгових відділів.
Будує і впроваджує основні програми, що містять практичні та спеціальні знання, бізнес-інструменти, тенденції в управлінні та розробці заходів по розвитку. Отримала свої знання та досвід у міжнародних компаніях багатьох галузей, що працюють з топ-менеджерами та творчими групами. З пристрастю і переконаністю до людського потенціалу готує та реалізує програми для фахівців. Теми в області: креативність в бізнесі, розвиток особистого потенціалу за межами стандартних схем дій, управління, переговорів і ділової комунікації, мотивації та особистих компетенцій, необхідних у майбутньому.
Повага до людських цінностей та залученої енергії є основою для доброї співпраці. Бізнес-семінари, які вона проводить дають відчутні переваги в подальшій роботі учасників заходів.
Незмінним девізом життя є: "Хто хоче – шукає можливість, хто не хоче - шукає причину" ... немає іншого шляху ... вибирай свій ...

Час проведення: 29 червня 2019 року, 16:00 - 18:00 год.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.