Третій фестиваль мікроархітектури. Колиби

Третій фестиваль мікроархітектури. Колиби

3 1 грудня до 21 квітня 2018 року приймаються заявки для участі в конкурсі для молодих архітекторів і студентів архітектурних вузів "Третій фестиваль мікроархітектури. Колиби", який передбачає проектування 12 колиб навколо 12 чарівних джерел озера Ансі.

Правила конкурсу "Фестиваль колиб" 2018

Колиба - світ магії, дитинства, фантазій і казок, - оголошена тема архітектурного конкурсу на території спільноти муніципалітетів джерела озера Ансі. Даний конкурс, автором якого є архітектор Давид Хамерман, призначений для студентів архітектурних інститутів, а також для дипломованих архітекторів.

Мета конкурсу - побудувати 12 колиб у червні 2018 року в 12-ти визначених майданчиках біля джерел озера Ансі, між містами Ансі та Альбервиль.

  1. Кандидати / команди

Конкурс відкритий для:

  • студентів архітектурних установ 2017/2018 року;
  • дипломованих архітекторів.

У разі командної участі, як мінімум один з членів команди повинен відповідати цим критеріям.

  1. Ідентифікаційний код

При подачі заявки кандидати повинні придумати код, який буде їх підписом під час всього конкурсу. Код повинен складатися з однієї цифри і чотирьох букв, обраних на розсуд кандидатів.
Цей код повинен фігурувати на кожному елементі у верхньому правому куті: на обкладинці презентації проекту, табличках, на підставці макета, на флешці, коробці ...

  1. Реєстраційна форма

Брати участь можна незалежно або у рамках студентської програми.
Якщо проект проходить у рамках навчальної програми, студенти повідомляють свої імена, свій навчальний заклад, відповідальних викладачів, курс і найменування предмета. Кожна команда вибирає відповідального представника, який відповідає критеріям, перерахованим у першому пункті.

Для реєстрації необхідно заповнити форму, яку можна завантажити на сайті: www.lefestivaldescabanes.com www.lasoierie.com/festival-des-cabanes

Реєстраційний номер, обраний у другому пункті, потрібно вписати у цю форму. Студентам необхідно прикласти також копію студентського квитка або свідоцтво запису в архітектурному навчальному закладі за 2017/2018 роки.

Всі кандидати повинні прикласти до досьє письмову відмову від авторських прав. У разі командної участі цей документ повинен бути підписаний кожним учасником.

Необхідно прикласти два конверта з адресою представника команди.

  1. Процес конкурсу

Конкурс "Фестиваль колиб" складається з 4-х етапів.

1 етап - КАНДИДАТУРА

Кандидати подають заявку на конкурс. Одна команда або один учасник може подати заявку на будівництво тільки однієї колиби. З 1 грудня 2017 по 13 квітня 2018 необхідно вибрати реєстраційний номер (пункт 2), зібрати реєстраційну форму (пункт 3) та надіслати за адресою:
La soierie
141 Route d'Albertville
74210 FAVERGES-SEYTHENEX
Франція

Заявки на участь в конкурсі приймаються поштою за вищевказаною адресою.

Кожна команда повинна надати:

Студентам додатково до вищеперерахованого  списку необхідно надати копії студентських квитків або довідку запису поточного року від навчального архітектурного закладу.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.