Робота для українських архітекторів/ок та дизайнерів/ок у Польщі

Робота для українських архітекторів/ок та дизайнерів/ок у Польщі

Шановні друзі та колеги!

Де б ви зараз не були - в Україні чи закордоном, - сподіваюсь, що ви, ваші рідні та друзі живі та здорові. Війна зруйнувала не лише наш звичний триб життя, але й систему професійних стосунків. Багато з нас виїхали на Західну Україну або до країн Європи і шукають можливості реалізувати себе як архітектори.

НСАУ веде роботу з допомоги членам нашої спільноти знайти онлайн та офлайн роботу в країнах Європи.

Щоб допомогти українським архітекторам знайти працю в Україні чи закордоном польськими колегами було створено ресурс, де є пропозиції  від польських бюро та де українські архітектори можуть зареєструвати інформацію про себе. Запрошуємо долучитись.

"Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki – це державна польска інституція. Зараз ми збираємо контакти компаній, які готові взяти на роботу українців. 

Серед них є офіси, які можуть допомогти з житлом/транспортом, взяти на ремонт (шукай у таблиці за словами «remote work») та взяти на стажування (шукай у таблиці за словами «internship»). 

Лінк на таблицю та форми для роботодаців і шукаючих роботу можна знайти тут: https://niaiu.pl/dzialalnosc/projektantki_ci-dla-ukrainy

Також українці можуть отримати безкоштовний Archicad за цим посиланням: https://graphisoft.com/us/contact-us/press-relations#/news/emergency-assistance-to-displaced-ukrainian-aec-industry-professionals-free-archicad-and-bimcloud-saas-licenses-444496

Ми будемо вдячні, якщо ви поділитися цими лінками з українськими архіnекторами.

Проте маємо попередити, що наразі у нас дуже багато заявок і ми не можемо гарантувати, що встигнемо своєчасно їх всі обробити. "

Готовий надати допомогу в контактах з польським бюро та по інших питаннях.

Олександр Барановський, НСАУ, координатор проектів
© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.