П’ятий рік поспіль у Львові відбувається «Майстерня міста»

«Майстерня міста»

Збиратися в червні — активістам, тим, хто змінює культурний та міський простір Львова, вже стало доброю традицією, тому з 5 по 16 червня 2017 року у Львові вже в п'яте діятиме «Майстерня міста».

Мета «Майстерні міста 2017» — заохотити всіх зацікавлених осіб, мешканців та гостей Львова до спільного діалогу на актуальні для міста теми. Темаю цьогорічної майстерні міста стала урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами.

Цьогоріч програма ще більш насичена, а її учасниками та співорганізаторами стала велика кількість міських активістів, культурних осередків, та власне, мешканців міста.

Інститут міста  став  організатором цьогорічної «Майстерні міста», спільно з Львівською міською радою та Німецьким представництвом GIZ у Львові , згуртували найактивніші осередки в місті, тих, хто у той чи інший спосіб сприяє збереженню та розвитку міста, залученню мешканців до усвідомлення міського простору, рівності в місті, розвитку велоспільноти, поширенню сучасної культури.

Програма та детальна інформація на сайті.

А як це було минулого року в нашому ексклюзиві.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.