Простір Синагог

"Простір: єврейська історія, спільна спадщина та відповідальність".

5 серпня 2015 р. о 19.00 відбудеться презентація та обговорення проекту "Простір: єврейська історія, спільна спадщина та відповідальність". Захід пройде в рамках програми "Єврейські дні у Ратуші", в приміщені ресторану "Ратуша" (м. Львів, пл. Ринок, 1).

Вхід вільний.

Проект спрямований на вшанування єврейської історії, усвідомлення трагедії Голокосту, збереження спільної спадщини та переосмислення чим є меморіально-освітні простори, та творення нового підходу до таких просторів у Львові. Проект буде презентований з різних перспектив: архітектурної, памяткоохоронної, ландшафтно-меморіальної, історії та спадщини євреїв у Львові та єврейських організацій та спільнот у Львові та світі.

Іріс Гляйхманн – архітектор, керівник проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівською міською радою.

Лілія Онищенко – керівник Управління охорони історичного середовища ЛМР.
Софія Дяк – історик, директорка Центру міської історії у Львові.
Юрій Столяров – архітектор, головний архітектор проектів ДПІ "Містопроект", Інституту архітектури НУ "Львівська політехніка", член правління Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України.
Адель Діанова – голова Благодійного Фонду Хесед-Ар’є у Львові та засновниця фестивалю LvivKlezFest.
Джейсон Франциско – фотограф, критик, куратор, професор університету Ейморі (Атланта) та Стенфордського університету (Пало Альто) у США.

Організатори:
  • Центр міської історії Центрально-Східної Європи;
  • Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ;
  • Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради;
  • Управління культури Львівської міської ради.
 
Програма втілюється під патронатом Почесного консульства держави Ізраїль у Львові.
© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.