Презентація нової Архітектурної клубної картки на 2016 рік

презентація нової Архітектурної клубної картки на 2016 рік.

4 грудня 2015 року  в Будинку архітектора (м. Львів, вул. Підвальна, 4) в Архітектурному клубному ресторані відбулася презентація нової Архітектурної клубної картки на 2016 рік. А також презентація компаній - партнерів, які приймають участь у наданні знижки 10% на свою продукцію для всіх членів Спілки архітекторів Львова.

Такий захід планується тепер проводити щорічно як своєрідне підбиття підсумків роботи Львівського архітектурного клубу, який створений при Львівській обласній організації НСАУ у травні цього року.

Першою компанією виступила компанія LAMINAM, яка є італійським виробником великогабаритних ультра-тонких кварцових плит. Її представники ознайомили зі своїми знаковими об’єктами та розповіли про різноманітне застосування  LaminaМ  як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі.

Компанія «ФЛООР БЕСТ», яка займається продажем й улаштуванням підлогових покриттів: лінолеуму, каучукового покриття, ламінованої підлоги, паркетної дошки, килимового покриття, спеціальних типів покриття, фальшпідлоги, промислових підлог, спортивних покриттів. Поділилася своїми перевагами та великою кількістю цікавих об’єктів.

Наступною була компанія ES-SYSTEM УКРАЇНА – яка є польським виробником професійних систем освітлення, світлотехніки в сегменті професійних технологій освітлення для споруд загального призначення. ES-SYSTEM спеціалізується у сфері архітектурного, промислового, зовнішнього та спеціалізованого освітлення. Компанія входить до складу Group Capital та володіє десятком заводів з абсолютно новими технологічними лініями, що розташовані в трьох географічних локаціях в Польщі. Група визначає напрями розвитку галузі в області енергозбереження, впровадження новаторських технологічних рішень і дизайну.

Також була представлена компанія «ТОКАДО-Україна»,  яка є ведучим імпортером  якісної керамічної черепиці, покрівельного сланцю, бруківки, облицювальної цегли, клінкеру і плитки, продукції багатьох європейських виробників, серед яких: керамічної черепиці (відомих брендів французького Концерну «Terreal»: «Ludowici» (США) і «SanMarco» (Італія), німецьких брендів «Jacobi» і «Walther»; покрівельного сланцю і фальца (німецького бренду «Theis-Boeger» і болгарського «Sofia Med»); цегли ручного формування та плитки з нього, клінкеру і бруківки (німецьких брендів «Muhr» і «Gima», італійського «SanMarco»).

А на останок виступила компанія NOBILIA, яка донесла та ознайомила з сучасними якісними німецькими кухнями.

Приємна  атмосфера вечора сприяла дружньому спілкуванню архітекторів.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.