Презентація на тему: «Переважне ставлення до радянського архітектурного спадку у Грузії: історична перспектива»

27  травня 2013 р. о 18.00 у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи вул. Акад. Богомольця, 6 (конференц-зал) відбудеться презентація на тему: «Переважне ставлення до радянського архітектурного спадку у Грузії: історична перспектива».

Презентація описує загально-популярне ставлення до радянського архітектурного спадку у Грузії в історичному контексті її ширших соціальних, економічних та політичних процесів. Основна увага буде приділена процесові модернізації та внутрішньої напруги в часи Російської імперії і згодом Радянського Союзу, а також аналізу пост-радянських соціокультурних процесів в контексті глобальних економічних змін, що відбулися, починаючи з 1970-х років у США. Ця презентація буде спробою продемонструвати зв’язок між сприйняттям радянського спадку у Грузії та інших пост-радянських країнах після розпаду СРСР.

Доповідач: Леван Асабашвілі – архітектор; дослідник; співзасновник ініціативи Urban Reactor у Тбілісі, Грузія; учасник проекту Local Modernities, що вивчає радянську архітектурну спадщину часів пізнього модернізму у локальних соціально-економічному та політичному контекстах.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.