Після завтра: культурні простори і дозвілля у місті

Після завтра: культурні простори і дозвілля у місті

23 червня 2021 року о 14:00 год. відбудеться онлайн дискусія "Після завтра: культурні простори і дозвілля у місті".

Доступ до якісного культурного дозвілля – важлива частина здорового і комфортного життя у місті. Дозвілля залежить не лише від особистого вибору людей. На якість і різноманітність дозвілля впливають рівень доходу людини, сфера зайнятості, а також доступність інфраструктури для дозвілля у місті. Саме тому важливо підтримувати неприбуткові культурні простори: муніципальні кінотеатри, музеї, виставкові центри.

Під час дискусії ми будемо говорити про те, чому зменшується кількість державних і муніципальних культурних просторів. Як це впливає на розвиток культури і культурне дозвілля? Як це впливає на умови роботи культурних діяч_ок, митців і мисткинь? Чи можуть міські культурні політики орієнтуватися лише на критерії прибутковості? Якими мають бути стратегії розвитку культурної політики в столиці?

Учасниці дискусії:

  • Яна Барінова – директорка Департаменту культури Київської міської державної адміністрації
  • Марина Довганич – мисткиня, архітекторка, велоактивістка, мильтиплікаторка.
  • Анна Кравець – авторка радіопрограми «Мистецтво праці» (The Art of Work), учасниця Гуртка з вивчення нестабільної зайнятості.
  • Катерина Левченко – засновниця 39.9gallery, культурна менеджерка.
  • Альона Пензій – кінокритикиня, культурна менеджерка, членкиня ГО “Фундація автономної культури” та ініціативи «Врятуймо КЦ кінотеатр “Київ”».

Модераторка:
Олена Сирбу – аналітикиня Cedos, програмерка Kyiv International Short Film Festival.

Для участі просимо зареєструватисяbit.ly/events_pislia_zavtra.

Дедлайн для реєстрації: 23 червня, 10:00 год. Посилання на zoom ми надішлемо усім, хто зареєструються, напередодні події.

Програму форуму шукайте тут: bit.ly/prohrama_pislia_zavtra.

Захід є частиною Українського урбаністичного форуму «Після завтра», який проводить Cedos за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Подія і виставка проходять у партнерстві з галереєю 39.9. Виставка триває до 30 червня.

39.9gallery - галерея сучасного мистецтва України, що представляє актуальне мистецтво та стимулює зрушення українського арт-ринку. Команда 39.9gallery проводить професійний відбір авторок і мистецьких творів. Галерея працює з митцями і мисткиня української арт-сцени, а також відкриває нові імена серед молодих художниць.

Час проведення: 23 червня 2021 року о 14:00 год.

Формат проведення: онлайн.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.