"Під Кайзервальдом", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Під Кайзервальдом", екскурсія Тетяни Казанцевої

30 квітня 2022 року об 11:00  запрошуємо на прем'єру екскурсії історика архітектури Тетяни Казанцевої “Під Кайзервальдом”.

Запрошуємо до патріотично-оздоровчої прогулянки посеред вілл і будиночків на пагорбах Кайзервальду - місцини, здавна улюбленої львів'янами за погідний клімат, мальовничість та урожайні грунти, на яких вирощувалися чималі врожаї винограду.

Розглянемо історію цієї дільниці у історичному, геологічному та, звісно ж, архітектурному зрізах, починаючи з 16 століття та завершуючи першою третиною ХХ століття, коли виникли знакові будівлі для української культури та доброту. Передусім це санаторій Казимира Солецького, що є знаковою будівлею в стилі Українського архітектурного модерну фірми Івана Левинського, а також кооператив "Власна хата" у стилі Баугауз, запроектований улюбленим архітектором Андрея Шептицького Олександром Пежанським.

Обійдемо вулички Рєпіна, Харківську, Острозького, Ніжинську, Піскову, Круп'ярську, де збереглися гарні приклади забудови від пізнього історизму до романтичної сецесії і нарешті до вишуканих прикладів Ар Деко та модернізму.

В чому ж відмінність цієї дільниці від інших львівських, хто її проектував, як відбувалося впорядкування цієї пагористої місцевості, хто там селився, які веселі та страшні історії там відбувалися - довідаємося разом у нашій мандрівці.

Беремо пиття, перекус, зручне взуття, а добрий настрій з'явиться сам!

Ціна — 250 гривень*, з них 20% для ЗСУ.

Реєстрація — https://bit.ly/37afpu7 або 067 6741339 (viber, telegram). 

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

час зустрічі: 30 квітня 2022 року, 11:00-13:30 год.

Місце зустрічі: у смс зареєстрованим до 21:00 напередодні події.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.