Петро Сипняк. Живопис

Петро Сипняк. Живопис

29 березня 2019 року відбулося відкриття виставки "Петро Сипняк. Живопис", присвяченої 60-річчю від дня народження художника та 35-річчю його творчої діяльності.

Творчість Петра Сипняка у жанровому відношенні багатогранна й складається з тематичних циклів та серій: пейзажів, міських пейзажів, портретів, натюрмортів... Творчий доробок митця становить кілька тисяч робіт (за словами художника, він ніколи не вів чіткого підрахунку своїх робіт), понад 35 персональних виставок, а також безперервна активна участь у групових вернісажах у Львові, інших містах України та за кордоном. Петро Сипняк став організатором та учасником багатьох благодійних аукціонів та проектів задля відновлення культурних пам’яток Львова та інших міст. Роботи митця знаходяться у музеях Львова, Києва, Канева, Запоріжжя, Кам’янського (Дніпродзержинська) та у численних приватних колекціях в Україні і за кордоном.

До експозиції виставки в НМЛ ім. А. Шептицького увійшли полотна останніх років та знакові роботи попередніх періодів. Вони охоплюють майже всі теми і жанри, у яких працює художник. 

Час проведення: 29 березня - 5 травня 2019 року.

Місце проведення: Національний музей ім. А. Шептицького, м.Львів, просп. Свободи, 20.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.