Персональна виставка Олени Турянської "Розчинення"

Персональна виставка Олени Турянської "Розчинення"

1 жовтня 2021 року у Музеї модернізму ЛНГМ відкривається новий проєкт Олени Турянської — SOLUTION.

Solutio — це одночасно «розчинити» і «вирішити»; втратити структуру, але отримати нову якість; дозволити перейти матерії в інший стан.
Твори Олени Турянської водночас відтворюють і створюють світ. Її не цікавить дрібне, але вона дуже уважна до дрібниць. І тому у її проєктах відбувається перенесення і перетворення (навіть коли йдеться, здавалося би, про «просте» зображування). Це завжди мандрівка в (себе?), тут не вдасться лишень пройти (повз).

Турянська спостерігає за великим – за часом і простором. Можливо, тому її чорний затягує, як чорні діри. Але авторка не боїться вдивлятися в світову темряву – і виміщаючи її з вугіллям, у власній таємничій техніці, врешті обертає її на світло.

У цієї мандрівки немає конкретного пункту призначення; її призначення – досвід переходу. Рух як спроба розірвати зв'язок із простором. Знерухомленість як інтенсивне переживання часу.

У важливі мандри герої/героїні завжди пускаються наодинці; втім, дорогою весь час виникає необхідність і неуникність взаємодії. У новому проєкті SOLUTION Олена Турянська м’яко пропонує нам побачити маячки співприсутності (когось? чогось?) навіть у найбільшій самотності. Запрошує розчинитися в темряві – і дає з собою велике світло.

Кураторські екскурсії – за попереднім записом.
Стежте за анонсами на сторінці події!

Час проведення: 1 - 31 жовтня 2021 року. 

Місце проведення: Львівська галерея мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 15

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.