Онлайн відкриття оновленої експозиції музею скла у Львові

Онлайн відкриття оновленої експозиції музею скла у Львові

19 жовтня 2020 року о 17:00 год. єдиний в Україні Музей скла у Львові представляє оновлену інтерактивну мультимедійну експозицію.

Завдяки зміні концепції побудови музейного простору, модернізації експозиційного обладнання та осучаснення інформаційного контенту буде створено можливість повноцінного та вичерпного представлення вибраних робіт з колекції Міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові. Власне це було метою заснування єдиного в Україні музею скла ще в 1992 р. Сьогодні колекція налічує понад 450 авторських творів 300 художників з 32 країн і належить до найцінніших збірок сучасного художнього скла у світі. Водночас, хоча Музей скла і знаходиться в самому серці Львова, експозиційні зали на жаль дозволяють експонувати лише невелику частину колекції.

«Наповнення існуючої експозиції мультимедійним та інтерактивним контентом надасть можливість представити невелику частину однієї з найцінніших колекцій сучасного художнього скла у світі в інформативний, небанальний і цікавий для відвідувачів спосіб. Це у свою чергу дозволить залучити більшу кількість відвідувачів, а відтак промуватиме мистецтво серед широкого кола відвідувачів – численних туристів і гостей міста…», – зазначає директор Музею скла у Львові Михайло Бокотей.

Новостворені мультимедійні ігри «Звари собі скло» та «Історія скла», інтерактивна експозиція «Скло навколо нас», «Технологія скла», «Давні техніки обробки», комікс-легенда «Як винайшли скло» зацікавлять різні категорії відвідувачів музею, а передусім наймолодших глядачів. Демонстрація на моніторах відео-роликів з роботи художників біля скловарних печей над виконанням власних робіт під час Міжнародних симпозіумах гутного скла доповнить уявлення про експонати та спосіб їх виконання. Якісний онлайн-ресурс з модулем придбання вхідних квитків забезпечує легкий доступ до деталізованої інформації. Зручний аудіо-гід українською, англійською, польською та китайською мовами надасть змогу відвідувачам глибше пізнати зміст експозиції зрозумілою мовою.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

У зв'язку посиленням карантинних заходів, подія відбувається онлайн!

Час проведення: 19 жовтня 2020 року о 17:00 год.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.