Онлайн дискусія "Як музеї працюють з "радянським"?

Онлайн дискусія "Як музеї працюють з "радянським"?

30 вересня 2020 року о 16:00 год. відбудеться онлайн-дискусія "Як працюють музеї з "радянським"? у межах виставки Лабіринти ЛКСФ.

Сьогодні перед українськими музеями стоїть величезний виклик — переосмислення радянського минулого, у тому числі і музейних колекцій. Музейники та музейниці шукають нові підходи для осмислення радянського спадку: залучають експертів ззовні, реалізовують мистецькі проєкти, змінюють концепції музеїв та експозицій. Сучасний музей стає платформою для дискусій і розмов про минуле та сьогодення між професійним середовищем, представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та містянами.

Лабіринти ЛКСФ — це проект в якому чи не вперше порушується питання радянської мистецької спадщини в контексті промислового виробництва за чотирма різними напрямами — кераміка, гутне скло, монументальна скульптура і оформлення інтер'єрів. Звісно, цей спадок був невід'ємною частиною ідеологічної машини, де, як в будь якому складному механізмі, заховувався люфт для виявлення творчості і свободи.

Запрошуємо на обговорення досвідів роботи з радянською спадщиною на прикладі кейсів реалізованих музейних проєктів, поділитись викликами та способами їх подолання.

Приєднатись у Zoom до дискусії за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/5848854044...

Або стежте за дискусією на Facebook-сторінці Територія Терору Ya Gallery Lviv чи Youtube каналі 

Учасники та учасниці дискусії:

Оксана Баршинова — мистецтвознавиця, заступниця генеральної директорки з виставково-експозиційної роботи Національного художнього музею України

Павло Гудімов — куратор виставки Лабіринти ЛКСФ та арт-центру Ya Gallery Lviv.

Антон Дробович — директор Українського інституту національної пам'яті

Нікіта Кадан — художник, курував Відділом сучасного мистецтва у Кмитівському музей образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука

Наталія Никонова (Nataliia Nykonova) директорка Музей пропаганди у Шепетівці

Юрій Ткач — директор Чернігівського обласного художноьго музею імені Григорія Галагана

Модераторка — Ольга Гончар - культурологиня, директорка Меморіального музею Територія Терору.

Час проведення: 30 вересня 2020 року о 16:00 год.

Місце проведення: онлайн за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/5848854044...

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.