Новий Львів: історії, люди, простір

Новий Львів: історії, люди, простір

14 травня 2016р. о 15.00 на подвір'ї школи № 69 (м. Львів, вул. Запорізька 20) відкриється виставка "Новий Львів: історії, люди, простір", яка є збіркою образів із минулого дільниці, від її заснування у 1930-х рр. і до сьогодні.

Виставка створена Центром міської історії на основі ресурсів "Міського медіаархіву". Фотовиставка показує найхарактерніші для Нового Львова простори: парки, водні ресурси, архітектурні цікавинки – у їхній взаємодії з мешканцями. Фотографії та мапи з різних часів пропонують кілька образів Нового Львова: як дільниці з новими, кращими стандартами життя; як міста-саду; як майданчика для модерністських експериментів у архітектурі; як місця для спорту, самовдосконалення і – водночас – відпочинку й меланхолійних прогулянок на природі

Над підготовкою виставки працювали Ольга Заречнюк, Олександр Маханець, Ірина Склокіна, чий інтерес до дільниці виріс ще з міжнародної архітектурної літньої школи "Новий Львів" (серпень 2015 р.).

Після відкриття виставки відбудеться екскурсія дільницею для її мешканців від архітекторки, викладачки Інституту архітектури Львівської політехніки Юлії Богданової.

Виставка буде доступна для огляду на подвір'ї школи до 1 серпня 2016 р.

"Міський медіаархів" складається з оцифрованих або створених у цифрових форматах візуальних та аудіовізуальних ресурсів, які зображують місто і міське життя Центрально-Східної Європи. Закликаємо всіх, хто міг би поділитися фотографіями з Нового Львова – як довоєнними, так і радянськими, і сучасними – звертатися до Центру міської історії (Олександр Маханець, o.makhanets@lvivcenter.org, +38-032 275-17-34). 

Відкриття виставки є одним із заходів у рамках проекту "Громади в дії", що реалізується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС "Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development 2012 and 2013". Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень. У рамках проекту відбуваються щомісячні зустрічі мешканців, де вони діляться досвідом і роблять практичні кроки з покращення життя своїх громад.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.