Михайло Дзиндра. Абстрактні архітектони

Михайло Дзиндра. Абстрактні архітектони

19 листопада 2021 року відбудеться відкриття виставки "Михайло Дзиндра. Абстрактні архітектони".

Виставковий проект «Михайло Дзиндра: Абстрактні архітектони», приурочений до сторіччя від дня народження видатного скульптора-модерніста. «Абстрактні архітектони» – авторська типологія його станкової пластики, що резонує із фазами науково-технічного прогресу ХХ сторіччя та виявляє всі локальні етапи модернізму у світовій скульптурі.

Інтервенція абстрактної пластики М. Дзиндри в експозицію Музею модернізму базується на суголосній світоглядній проблематиці. У першому залі зустрінемо прототипи конструктивізму та кубофутуризму. В залі герметичного мистецтва – ноти архітектурних архетипів наївного зодчества. Інші зали пізнього модернізму експонують його прототипи «архітектурного абсурду» та «архітектурної утопії». У нижніх залах експонована скульптура доби постструктуралізму: органічна та вільно-динамічна абстракція.

Обов’язкова наявність (один з перелічених документів):

  •  сертифікат про ПОВНУ вакцинацію
  •  негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведений не більше як за 72 години до відвідування закладу
  •  документ від лікаря про наявність протипоказань або довідка про перенесення хвороби, що чинна 180 днів з дня виявлення захворювання.

Просимо дотримуватися маскового режиму та дистанції!

Час проведення: 19 листопада - 19 грудня 2021 року.

Місце проведення: Музей модернізму (виставкові зали I і II поверхів), м. Львів, вул. Коперника, 15.
 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.