Модернізм. Автор ховається у деталях | Розмова на виставці

Модернізм. Автор ховається у деталях | Розмова на виставці

10 липня 2019 року о 18:30 год відбудеться перша спільна розмова на виставці "Фототектура модернізму" на тему "Модернізм. Автор ховається у деталях".

До розмови про постать архітектора/ки, що ховається в деталях своїх творінь-об’єктів долучаться авторки робіт, що стали частиною експозиційного рішення виставки – Катерина Консулова, Анастасія Дем’яник, а також дослідниця архітектури Ольга Заречнюк.

Покликаний бути незалежним від декоративних вподобань, натхненний простою геометрією та базовими геометричними фігурами, уніфікований залізобетонними конструкціями поставленого на конвеєр заводського виробництва та нормативами "необхідного мінімуму", модернізм увінчав пошуки єдиної універсальної архітектури, що розпочалися у XVIII столітті.

Чи є у цій архітектурі місце особистості та індивідуальності? Це питання ставлять не лише до радянської архітектури, а загалом до архітектури, яка зводилась як наприкінці 1920-х, так і у 1960-х, так і сьогодні у загальноєвропейському та, зрештою, світовому контексті. 

Чи можемо у модерністській архітектурі побачити автора та розрізнити його власний почерк? Відповідь спробуємо шукати у деталях. Адже ніщо, навіть модернізм, деталей не позбавлений.

Більше про подію та учасниць:
 

Вхід вільний

Час проведення: 10 липня 2019 року о 18:30 год.

Місце проведення: виставкова зала Центру міської історії, м.Львів, вул. акад. Богомольця, 6.

Графік роботи виставки "Фототектура модернізму":

  • середа - п'ятниця з 12:00 - 19:00 год
  • субота-неділя - 12:00 - 18:00 год.

Виставка діє до 17 листопада 2019 року.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.