Memory - a time to remember or forget. Body Mnemonics

Memory - a time to remember or forget. Body Mnemonics

4 грудня 2019 року о 14:00 год відбудеться безкоштовний практичний майстерклас: Memory - a time to remember or to forget - Body Mnemonics. "Час пам'ятати або Час забувати". 

Під час майстеркласу учасники будуть працювати у парах та групах, обговорять поняття пам'яті та спогадів а також як можливо закріпити спогади чи позбутися їх за допомогою створення реальних об' єктів - у даному випадку різноманітних аксесуарів, які можна носити та одягнути на себе.

Найбільш цікаві елементи ідей, відтворенні у результаті бесіди та обговорення будуть залучені в основу створення 3D аксесуара.
Майстер клас цікавий як професіоналам у різних галузях так і всім зацікавлених мистецтвом та медіа, також студентам-усі хто має потребу у нестандартних рішеннях.

Мета майстеркласу - показати та вивчити різноманітні методи візуалізації своєї творчої думки, спонтанно та експериментально приймати рішення, розкрити свою творчу підсвідомість, колоборотивно та індивідуально навчитися пропускати емоції.
Матеріали будуть надані для роботи в командах але вам рекомендовано принести з собою : чорні фломастеры-маркеры, нитки для в'язання різних кольорів та фактури, великі голки та шматочки (відрізаних тканин, старі журнали та газети, степлер, ножиці, канцелярський ніж, скотч, стікери для нотаток.
Майстерклас проводиться на англійській мові з перекладом. 

Тривалість майстеркласу 2 години. 

Реєстрація за посиланням на сайті або по email: expo@donstream.com.ua;

Cath Johnson є одим із деректорів приймальної комісії UAL та лідером курсу Лондонського Коледжу Комунікацій.
Також Cath поєднує роботу в Університеті з художньою практикою. Cath займається сучасним концептуальним мистецтвом, проводить лекції та майстеркласи у галереях по всьому світу.

Якщо ви пом'ятаєте видатне фото Леді Гага у так званій "сукні із м'яса"? Ну так ось - першоджерело цієї ідеї це - як раз вона, саме вона була сфотографована колись у сукні зі свіжого м'яса на обкладинку альбому культового гурту "The Undertones"
London College of Communication входить до складу University of the Arts London. LLC- є місцем народження дизайн еліти, найбільший із шести колледжей UAL. Більш ніж 10 000 студентів, 45 000 книжок, 100 творчих майстерень, а найбільший архів Стенлі Кубріка знаходиться саме тут.

Приходьте та візьміть участь у майстеркласі Cath Johnson.

Час проведення: 4 грудня 2019 року о 14:00 год.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова вежа", м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.