Львів - місто парадоксів

Львів - місто парадоксів

10 вересня 2014 р. о 18:00 в конференц-залі Центру міської історії відбудеться презентація книги "Львів, місто парадоксів"

Львів, що раніше називався Леополіс, Лемберг, Львув і Львов, є одним із найгарніших міст Європи, яке багато років ховалося за залізною завісою в Україні. Це місто, де Гітлер і Сталін дали собі волю, що спричинило систематичне нищення квітучої центральноєвропейської культури. Більшість його мешканців були вислані або вбиті. Проте будівлі, на диво, збереглися. Як місто з таким величним минулим долає наслідки страшного занепаду? Як теперішні львів’яни живуть з цією спадщиною?

П’ятеро голландців заінтригувалися цим питанням. Фотограф-документаліст Дольф Кесcлер побував тут багато разів і своїми фотографіями він глибоко проникає у сучасний Львів. Журналіст Міхіл Дріберген, містобудівник Кейс ван Райвен та філософ Руд Мей у своїх трьох захопливих есе досліджують історію, сучасне й майбутнє Львова. Герман Зондерланд зробив унікальну карту-додаток до книги. Разом вони створили цю книгу як освідчення в любові до Львова, невідкритої перлини у серці Європи.

Під час презентації автори запросять учасників заходу до ширшої дискусії над тим, яке майбутнє чекає Львів.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.