Львів чорно-білий та кольоровий

Львів чорно-білий та кольоровий

18 лютого 2020 року о 16:00 год відбудеться виставка "Львів чорно-білий та кольоровий" на якій буде представлено графіку Ярослава Ракочого та живопис Віктора Штеця.

Ярослав Ракочий народився в 1970 році у с.Настасів Тернопільського району, Тернопільської області. У 1985 році закінчив Бучацьку художню школу. Навчався у «Львівській політехніці», Архітектурний факультет (1990-1996). Phd, доцент кафедри «Дизайн та основи архітектури» НУ «Львівська політехніка», заступник директора Інституту архітектури та дизайну.

Творчість Ярослава Ракочого тісно пов’язана з архітектурою Львова та Галичини. Художник активно шукає нові напрямки сучасної станкової графіки, вдало експериментує з лінією, силуетом та тоном одночасно поєднуючи їх в одне ціле. Є автором багатьох книжкових ілюстрацій та зарекомендував себе як сформований та впізнаваний художник завдяки неповторній стилістичній мові прикладної графіки.

Ярослав Ракочий працює над новими сучасними методами ксилографії та гравіювання на дереві. Твори художника руйнують стереотипи і відкривають нові напрямки універсальних ідей урбаністичного пейзажу.

Член Національної спілки дизайнерів України (2004).

Учасник регіональних та зарубіжних виставок.

Ярослав Ракочий працює в різних жанрах: живопис, графіка, ілюстрація, колаж, дизайн інтер’єру.

Віктор Штець народився в 1976 році у м. Ужгороді. Навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва ім. А. Ерделі (1991-1995) та у Львівській академії мистецтв (1995-2001). Phd, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ "Львівська політехніка".

Творчість художника позначена пошуком нових можливостей самовираження через ідею та форму, синтез методик живописної стилізації, експериментів з композицією та колористичними тлумаченнями. Живописні роботи характеризуються оптимізмом, кольоровим насиченням, артистизмом та гармонією.

Працює Віктор Штець у практично необмеженому тематичному та жанровому діапазонах.

Член Національної спілки дизайнерів України (2003), об'єднання професійних художників Закарпаття (2010), лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі (2012), лауреат обласної премії ім. Олени Кульчицької (2013).

Учасник обласних, регіональних, всеукраїнських та зарубіжних виставок, міжнародних пленерів. Твори зберігаються в приватних колекціях України та зарубіжжя. Працює в галузі станкового живопису та графічного дизайну.

Вхід вільний!

Час відкриття: 18 лютого 2020 року о 16:00 год.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова вежа, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.