Lviv Art Week - 2020

Lviv Art Week - 2020

8-11 жовтня 2020 року у креативному просторі FESTrepublic відбудеться Lviv Art Week - захід, який стане першою цеглинкою в розбудові нового амбітного і щорічного артпроєкту європейського зразка.

«LAW», для створення якого об’єдналися львівські мистецькі інституції, продемонструє вагомий фрагмент локального мистецького середовища, та пройде під гаслом «Віддалена взаємодія».

Експозиційна площа «LAW» умовно поділятиметься на зони, у яких представимо одразу кілька проектів різного спрямування. Відкриватиме експозицію секція скульптури: роботи іменитих скульпторів та представників молодого покоління. У наступному сегменті запрезентуємо твори чотирьох колаборацій художників з дизайнерами, які створюють колекції Lviv Fashion Week – 2020. До слова, заходи та покази LvivFashionWeek відбуватимуться зовсім поряд й паралельно із LAW. Отже, у тандемах творитимуть:

  •  B.O.LDYREVA x Petro Hrytsiuk ( живописець та скульптор Петро Грицюк),
  • Chereshnivska x Tereza Barabash (художниця експериментального текстилю Тереза Барабаш),
  • Lesia Semi x Boris Gavryliuk (живописець Борис Гаврилюк), - Petro Nesterenko-Lanko x Olga Pylnyk (керамістка Ольга Пильник).

Яскрава частина виставкового майданчика належатиме львівським галереям, які представлять своїх найцікавіших авторів, зокрема, галерея "Зелена канапа"/ Green Sofa Gallery, Дзиґа / Dzyga, PM Gallery, Gallery 101 , Галерея ЛНАМ.

В одній із зон також познайомимо глядачів з Аукціонним домом «Українське мистецтво», який цьогоріч дебютує на українському арт-ринку.

Вхід на територію експозиції вільний щодня з 8 по 11 жовтня з 13 до 17 год. Після 17 години зазирнути на виставку можна буде між показами LvivFW.

 Детальнішеhttps://www.facebook.com/LvivArtWeek.

«Lviv Art Week» відбувається за підтримки Львівської міської ради.

За детальнішою інформацією звертайтеся: infolvivartweek@gmail.com
Контактна особа: 096-6357874 (Надія)

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.