Лекції Юрія Джигіля та Миколи Молчана у рамках виставки "Метрополіс"

Лекції Юрія Джигіля та Миколи Молчана у рамках виставки "Метрополіс"

15 листопада 2018 року о 18:00 год в рамках виставки «Метрополіс. Минулі утопії майбутнього» відбудеться лекція Юрія Джигіля «Трасформація образів майбутнього в архітектурі на зламі ХХ-ХХІ ст.» та лекція-діалог Миколи Молчана «Авторські пошуки пластичних рішень в паперовій архітектурі».

Юрій Джигіль - кандидат архітектури, доцент кафедри ДАС Інституту Архітектури НУ «Львівська політехніка», член Національної Спілки архітекторів України з 1987 року. Переможець конкурсу Національної Спілки архітекторів України за кращу реалізовану споруду у 1995 році. Основна тематика проектних розробок і наукових досліджень Юрія Джигіля пов’язана із житловими будинками. У 2006 р. організував при кафедрі науково-дослідну та проектну лабораторію, до діяльності якої залучаються викладачі кафедри, і де студенти проходять переддипломну проектну практику.

Молчан Микола – художник, викладач Львівської Національної Академії Мистецтв. Основні галузі – станковий і монументальний живопис, сценографія. Учасник мистецьких виставок і пленерів в Україні та за кордоном. Персональні — у Львові (2010, 2012, 2016), Луцьку (2017). Виконав макети до опери «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні (2000), вистав «Голий король» Є. Шварца (2001), «За двома зайцями» М. Старицького (2005); художник-постановник вистав реж. Р. Валько: «Дуенья» (2004, Львів. обласний академічний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича, м. Дрогобич), «Ці вільні метелики» Л. Ґерша (2012) і «Пригоди Тома Сойєра» Т. Мейсона за Марком Твеном (2018, обидві — Перший український театр для дітей та юнацтва, Львів).

Працює над довготривалими проектами, які базуються на спостереженні за об’єктом. Далі значна частина цих робіт - це пошук власної художньої мови. Такі цикли переважно завершуються скульптурою, або паперовою архітектурою.

Вхід за попередньою реєстрацією. Просимо реєструватися за телефоном 0673984783 - Ірина Деревляна

Проект «Metropolis» підтримано грантовою програмою Українського культурного фонду.

Час проведення: 15 листопада 2018 року о 18:00 год.

Місце проведення: Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.