Лекція Юліана Чаплінського: Як читати стилі в архітектурі міст?

Лекція Юліана Чаплінського: Як читати стилі в архітектурі міст?

31 травня 2018 року о 19:00 год відбудеться дев'ята лекція Юліана Чаплінського: "Як читати стилі в архітектурі міст?".

Через сучасні стилі в архітектурі можна зрозуміти суть теперішнього часу, осмислити існуючі поняття про прекрасне, гармонію, естетику та пропорційність. А також функціональність, людські потреби, технологічний прогрес, культуру усвідомлення людиною власного місця та потреби людського співжиття і комунікації зі світом. 

З іншого боку, останніми десятиліттями можемо говорити про бажання архітектури вступити в конфлікт, розвінчати і скасувати саму себе. Так чи інакше, архітектура є дзеркалом цивілізації, яку кожне суспільство будує. З одного боку – це мрія суспільства про себе, з іншого – те, що воно може собі дозволити.

У двох лекціях циклу Ви навчитеся легко читати архітектуру міст. Часові пласти, нашарування епох, стилістичні особливості, суспільні потреби, драми та травми розкриватимуть перед Вами свої приховані сенси. А також – як читати історію міст, розглядаючи архітектуру?

Про це – у продовженні лекторію від головного архітектора Львова Юліана Чаплінського.

Квитки тут.

Час проведення: 31 травня 2018 року о 19:00 год.

Місце проведення: Центр Шептицького Українського католицького університету, Паркова аудиторія, м. Львів, вул. Козельницька, 2а.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.