Лекція відомого ізраїльського архітектора Моше М. Загай

лекція Моше М. Загай

27 листопада 2015 року о 17:00 в Будинку архітектора (м.Львів, вул. Підвальна 4) відбудеться презентація 16-ого огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України». А також лекція "Керамічний фотодрук на склі в дизайні та архітектурі Dip-Tech" від відомого Ізраїльського архітектора Моше М. Загай (Moshe M. Zagai)

Національна спілка архітекторів України вже 16 років проводить огляд-конкурс «Премія Національної спілки архітекторів України».  Це найбільш представницький огляд кращих проектів та реалізацій останніх років, що створені українськими зодчими.

Моше М. Загай (Moshe M. Zagai) є провідним менеджером з архітектури в компанії Dip-Tech. У його обов'язки входить навчання та підтримка клієнтів компанії в процесі створення та реалізації проектів з використанням цифрового друку на склі.  Моше володіє значними професійними знаннями та досвідом в області структурного скління при створенні архітектурних об'єктів та дизайні інтер'єрів. До приходу в компанію Dip-Tech він співпрацював з одним з найвідоміших архітектурних бюро в Ізраїлі, а також викладав архітектуру і дизайн в Техніон - найбільш престижному ізраїльському технологічному інституті.

 

 

ТОВ «Лізинг-Інвест» та ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» спільно з компанією Dip-Tech (Ізраїль) представляють технологію керамічного фотодруку на склі Dip-Tech, яка пройшла апробацію, впроваджена і успішно застосовується в Україні.

До участі у заході запрошуємо дизайн-студії, архітектурні та дизайнерські бюро, а також незалежних дизайнерів і архітекторів. В ході презентації будуть продемонстровані основні переваги технології Dip-Tech, розглянуті особливості її застосування на прикладах найбільш концептуальних, вже реалізованих проектів у всьому світі. Також буде проводитися дискусія, присвячена питанням розширення дизайнерських можливостей та індивідуалізації архітектурних об'єктів за допомогою цифрового друку. 

Завдяки технології Dip-Tech забезпечується неперевершена та перевірена на практиці якість цифрового друку на склі для зовнішніх і внутрішніх об'єктів. В даний час по всьому світу здійснені тисячі проектів, надруковані за допомогою технології Dip-Tech. Серед архітектурних компаній, які використовують цифровий друк на склі, такі провідні компанії, як MVRDV, Shigeru Ban, Gensler, HOK, Snøhetta.

 

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Реєстрація за телефоном: 0673984783, Ірина

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.