Лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим "Якутовичі: Незавершений проект"

Лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим "Якутовичі: Незавершений проект"

24 листопада 2018 року о 19:00 - 21:00 год відбудеться лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим, присвячена проекту Yakutovych Academy.

Родина Якутовичів — одна з найбільш цікавих творчих династій України, діяльність якої значно вплинула не лише на розвиток української графіки, а й на українське мистецьке середовище загалом. Yakutovych.Academy — дослідницький проект, ініційований Поліною Ліміною, концентрується на вивченні життя та творчого доробку митців та мисткинь цієї сім’ї. Окрему увагу команда проекту приділяє колу їхніх друзів, яке складалось, зокрема, з таких талановитих діячів української культури, як Сергій Параджанов, Юрій Іллєнко, Микола та Ольга Рапай-Маркіш, Роман Корогодський, Тіберій Сільваші та Лесь Подерв’янський.

Лекція відбудеться у Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА, в якому зараз проходить виставка Metropolis. Минулі утопії майбутнього. Поліна Байцим розповість про сучасні виклики та тенденції в історії мистецтва, про розвідки в сфері радянської спадщини, а також про розвиток digital art history. Павло Гудімов презентує веб-ресурс Yakutovych.Academy як зразок сучасного мистецтвознавчого дослідження та поділиться досвідом розробки проекту, створення особових архівів та співпраці з Якутовичами.

Павло Гудімов — координатор проекту Yakutovych.Academy, куратор, засновник Ya Gallery та видавництва «Артбук».

Поліна Байцим — дослідниця українського радянського мистецтва, історикиня мистецтва.

Ознайомитись з проектом можна за посиланням: 

http://yakutovych.academy/

Розвиток веб-ресурсу наразі здійснюється за рахунок підтримки Українського культурного фонду.

Український культурний фонд— державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Вхід вільний!

Час проведення: 24 листопада 2018 року о 19:00 - 21:00 год.

Місце проведення: Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.