Лекція Марка Зархіна "Львів як глобальне місто"

Лекція Марка Зархіна "Львів як глобальне місто"

29 січня 2019 року о 18:00 год відбудеться лекція Марка Зархіна "Львів як глобальне місто".

Відомий підприємець та громадський діяч Марк Зархін аргументує, що Львів може стати глобальним містом незалежно від того, в якому стані українська політика, економіка та суспільна мораль, показавши «copy-paste» для всієї України.

Міста змінюють світ, міста, а не країни, стають головними адміністративними одиницями у сучасному світі. Зархін покаже, що вплив міста на країну може бути часто більшим, аніж вплив країни на місто.

На лекції аналізуватимемо нові тенденції розвитку глобальної економіки. Як на неї впливають люди, що створюють креативні ідеології та технології, продукують нові ідеї та інноваційні процеси, створюючи найбільш високо маржинальні економіки світу і радикально змінюючи економічні підходи. Обговорюватимемо приклади Дубліна, затоки Сан-Франциско, Тель-а-Віва, Ейндговена, Пало-Альто.

Марк Зархін доведе, що у Львова немає інших шансів, аніж піти цим шляхом. Львів – місто надзвичайно бідне з дуже малим обігом капіталу і це можна використати як його перевагу, шанс на розвиток. Зрозумівши, що у нас інших шансів та ресурсів просто немає, ми повинні зосередитися на розвитку людської креативності і творчих можливостей, і перетворенні їх у продукти, які зроблять економіку і соціальне життя міста надзвичайно привабливими.

Вхід вільний, реєстрація обов'язкова  
 

Час проведенння: 29 січня 2019 року о 18:30 год.

Місце проведення: Великий зал, Центр Шептицького УКУ, м. Львів, вул. Стрийська, 29а.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.