KyivBuild 2016: нові перспективи

KyivBuild 2016

З 2 по 4 березня Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2016 традиційно відкриє свої двері відвідувачам.

Виставка представляє розмаїття послуг і продукції ринку будівництва - починаючи з ідеї архітектора та до здачі проекту. Завдяки чітко сегментованої експозиції, відвідувачі мають можливість повною мірою ознайомитися з представленими новинками у сферах будівництва, архітектури, інтер'єрних рішень, ландшафтного дизайну. У 2016 році основний акцент експозиції буде зміщений у бік котеджного будівництва, разом з тим відвідувачам будуть представлені експозиції великої будівельної техніки, устаткування для виробництва будівельних матеріалів, охоронних систем. Одночасно з KyivBuild буде представлена ​​повномасштабна експозиція інструменту, кріплень, садової техніки - в рамках виставки Intertool Kiev.

На сьогоднішній день свою участь у виставці підтвердили понад 70 компаній з Німеччини, Іспанії, Азербайджану, Китаю, Польщі, Туреччини, Чехії, Тайваню, України. У більшості своїй це великі виробники і постачальники матеріалів, обладнання та послуг. Продукцію і технології презентують лідери ринку у своїх сегментах:

 • Розділ «Покрівля» - Velux, Dorken, Braas, Zambelli України, Метротайл, Токадо-Україна, Тегола-Україна, Цезар-ЛВ, Вабіс та ін ;
 • Розділ «Вікна» - Veka, Salamander, Profine, «Солвін Україна», «Рейнерс» та ін.;
 • Розділ «Фасади» - Креатон, Knauf, Сен-Гобен та ін.;
 • Розділ «Будівельні матеріали» - ПБГ «ім. Ковальської », CRH Україна, Валькірія, Євротон, Золотий Мандарин, Керамейя, Слобожанська Будівельна Кераміка, Вінербергер, Аерок та ін .;
 • Розділ «Інтер'єр» - Тіккуріла (лако-расочная продукція), Тайгер (художнє скло), Дайвер (підлогові покриття), Хітсан (жалюзі, ролети).
 • «Інструменти» - компанії Master Tool, АЛ-КО КOБЕР, Авангард, Бахко Бісов, Едіссон, Бегемот +, Промінструмент, Садко-Україна, Украбразив, Харківабразів (ТМ NOVOABRASIVE), Херкул Україна, Ващенко В.Г. ПП, ТОВ «Лівша» та ін.

З повним переліком учасників виставки можна ознайомитися на сайті .

Крім самої експозиції, на виставці KyivBuild увазі гостей буде представлена ​​галерея будівельного мистецтва - спеціальна демонстраційна зона арт-об'єктів, виконаних з різних будівельних матеріалів. Відвідувачі зможуть дізнатися про особливості експонатів, поспілкуватися з виробниками, провести фотосесії, а також придбати ці товари прямо на виставці. Найоригінальніші архітектурні рішення отримають нагороди від компетентного журі. Серед учасників галереї: завод ім. Ковальської, Євротон, Золотий мандарин, Aeroc, завод Пролетарій, Дайвер, Подільський цемент, Logwood та інші.

Конкурси в рамках виставки

Виставка KyivBuild - це прекрасна можливість для талановитих архітекторів і дизайнерів заявити про себе і свої ідеї. У рамках заходу будуть проведені архітектурний огляд-конкурс Національної спілки архітекторів України та всеукраїнський конкурс дизайну Inter*Year. Також буде організована зона останніх новинок і трендів в оформленні внутрішнього простору приміщень - Trend Space.

Бізнес-програма

Ділова програма включить в себе конференції з будівельної кераміки, залізобетону, газобетону, енергозберігаючим фасадам і вікнам. 

Центральна подія ділової програми - 1-й Всеукраїнський з'їзд дистриб'юторів та виробників будматеріалів України, в роботі якого візьмуть участь представники Ради директорів UFEMAT (Європейська Асоціація виробників і дистриб'юторів будматеріалів UFEMAT - European Association of National Builders 'Merchants Associations and Manufacturers) www.ufemat.eu. На з'їзді з доповідями виступлять керівники UFEMAT, керівники національних Спілок Бельгії, Італії, Австрії, Польщі, України, керівники найбільших українських підприємств.

Для фахівців віконного ринку буде проведений 1-й практичний семінар по зламобезпечним технологіям та майстер-клас з продажу послуг монтажу вікон (організатор: Асоціація «Учасники ринку вікон і фасадів» АУРОФ).

Для керівників і менеджерів компаній, що займаються оптовими закупівлями у сфері будівництва, працюватиме спеціальний сервіс «БАЙЄРСЬКА програма». Беручи участь в даній програмі, цільові клієнти зможуть заздалегідь ознайомитися з переліком учасників та призначити зустрічі з представниками  компаній, які представляють свою продукцію або послуги на виставці.

Виставка відбудеться 2-4 березня 2016 в Міжнародному виставковому центрі, Київ, Броварський пр., 15

www.kyivbuild.com.ua

Організатори виставки:

 • «Прем'єр Експо» (Україна)
 • ITE Group Plc (Великобританія).

Виставку офіційно підтримують:

 • Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів Національна спілка архітекторів України
 • Асоціація покрівельників
 • Асоціація «Учасники ринку вікон і фасадів»
 • Конфедерація будівельників України
 • Європейська школа дизайну.
© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.