Курси предметного дизайну від відомого київського архітектора Сольмаз Фуладі

Курси предметного дизайну від відомого київського архітектора Сольмаз Фуладі

У жовтні 2018 року розпочинаються курси предметного дизайну від Сольмаз Фуладі.

Це унікальний курс для початківців предметних дизайнерів. Архітектор Solmaz Fooladi поділиться зі студентами курсу своїм багаторічним досвідом у створенні оригінальних предметів інтер'єру.

Курс складається з чотирьох занять:

  • допомога у створенні ідеї свого предмету інтер'єру;
  • технічні інструменти, що дозволяють виразити свою ідею, щоб вона стала зрозумілою для майстрів;
  • екскурсія на одне з виробництв у Львові, реалізація предмета;
  • просування свого продукту: як не тільки створити, але і продати свій предмет інтер'єру?

Результатом навчання на курсі стане повноцінно реалізований предмет та Сертифікат про проходження курсів !

Якщо ви давно вже виношуєте ідею створення свого предмету інтер'єру, але не можете наважитись його реалізувати, то даний курс допоможе вам зрозуміти основну ідею, правильно її відобразити і знайти шляхи її реалізації!

Архітектор Solmaz Fooladi створює унікальні та ексклюзивні предмети інтер'єру. У неї немає двох однакових робіт, кожна створюється таким чином, щоб ідеально підійти своєму власникові. Своїм підходом в роботі вона з радістю поділиться з учнями у рамках цього навчального курсу.

Сольмаз Фуладі - український дизайнер іранського походження. Випускниця Київського національного університету будівництва і архітектури, власник студії Persian Primavera. Працює в стилістиці перського модерну, поєднуючи розкіш і символіку давніх цивілізацій з сучасними архітектурними напрямами і технологіями. Не обмежуючи себе будь-якими стилями і напрямками, архітектор при створенні об'єктів, однак, вважає за краще агресивної лофт в стилі індастріал. Використовуючи в своїх проектах такі матеріали, як бетон, скло, арматуру, іржавий і окислений метал, Сольмаз, тим не менш, не відривається від свого коріння, наповнюючи простір фарбами і теплом Сходу. Бірюза Перської затоки, помаранчеве полум'я куркуми, зелень садів Семіраміди, буйство фарб східних килимів - все це органічно використовується дизайнером в інтер'єрних рішеннях з несподіваними комбінаціями елементів. Реінтерпретацію того, що вже стало класикою, надання другого життя здавалося б непотрібним і вже забутим предметів стають основними тенденціями творчості Сольмаз в останні кілька років.

Свіжий погляд на знайомі, а часом і забуті речі - яскравий почерк цього дизайнера. 2017 рік приніс Сольмаз міжнародне визнання: її студія Persian Primavera і Egg Chair of Concrete удостоїлися срібла на конкурсі A'Design Award (Італія). Крім того, Egg Chair отримало нагороду Design & Design Award (Франція) і буде опубліковано серед кращих робіт в щорічному виданні Марка Пракан.

Заняття будуть проходити по суботах у Львівському будинку архітекторів (вул. Підвальна, 4  - Порохова вежа)

Вартість курсу з однієї особи 6000 грн.

Реєстрація триватиме до 30 вересня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 067-39-84-783.

е-мейл реєстрація: ira_derevlana@ukr.net.

Детальніше про Solmaz Fooladi - http://zuap.org/exclusive/ozhyvyty-loft-yak-vidpovid-vid-solmaz-fuladi.

Facebook - https://www.facebook.com/solmaz.fooladi.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.