Культура міста: вихід із кризи

Культура міста: вихід із кризи

19 травня 2020 року о 18:00 год відбудеться онлайн-дискусія "Культура міста: вихід із кризи".

У місті відчинилися деякі музеї, з’являються перші анонси офлайнових подій, яких усім дуже бракує. Дехто шукає нові формати для виходу у світ. Водночас масові заходи, як фестивалі, переносять: на найближчі місяці ситуація все ж непевна.

У цей момент представникам/-цям культурного середовища важливо зрозуміти, яким є план виходу культури Львова із карантину? Яким буде формат масштабних подій в умовах, коли безпека залишається в пріоритеті? Що буде із туристичною галуззю як однією з визначальних для міста до пандемії? А також яким є місце культури для розвитку Львова зараз, беручи до уваги нові реалії та попередні плани зробити 2020-й роком культури для міста? І що вже реалізовано, а чого очікувати в межах програми «Фокус на культуру»?

Про це у вівторок, 19 травня, о 18:00 говоритимуть Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, та Юля Хомчин, керівниця Інституту стратегії культури, культурна менеджерка.

Трансляція розмови відбудеться на фейсбук-сторінці Інституту стратегії культури. Підписуйтеся на подію, щоб не пропустити!

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.