Креативність і міста. Розмова з Евертом Ферхагеном

Креативність і міста. Розмова з Евертом Ферхагеном

15 березня 2018 року о 18:30 год відбудеться розмова з Евертом Ферхагеном (Evert Verhagen) "Креативність і міста: що привабливе місто може зробити для нас".

Образ креативного міста та креативної економіки стає все популярнішим на глобальних та локальних рівнях. Еверт Ферхаген розповість про основні напрями, в яких розвиваються зараз ці ідеї, спираючись на свій сорокарічний досвід роботи. Він поділиться досвідом реалізації проектів з ревіталізації міських просторів. Серед них є зокрема робота над відновленням території великого закинутого газового заводу в Амстердамі "Westergasfabriek", що був перетворений в масштабний осередок культурного життя місцевих мешканців. Робота над цією локацією тривала багато років і потребувала великих зусиль у налагодженні комунікації між місцевою владою, бізнесами та містянами. Еверт такрож зупиниться на світових тенденціях у креативізації економіки, її впливі на масову міграцію та відтік молоді до великих міст, а також на ролі освіти у цьому процесі. Зустріч стане нагодою подискутувати про можливості й небезпеки, що надає креативна економіка місту та необхідність врахування локальних контекстів.

Еверт Ферхаген - спеціаліст із креативної економіки, менеджер проектів у сфері ревіталізації громадських просторів та парків. Гідролог за освітою, Еверт працював для громади Амстердаму на різних посадах. Працює радником з проектів із міського планування та ревіталізації просторів по всьому світу. Був головним проектним менеджером із ревіталізації парку культури Westergasfabriek (Амстердам), робота над яким була відзначена нагородою від уряду Нідерландів у 2004-му. Автор книги "Creativity and the City" (2005).

Модеруватиме зустріч Богдан Шумилович, дослідник Центру міської історії.

Подія відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом.

Детальніша інформація на сайті Центру міської історії: http://www.lvivcenter.org/uk/chronicle/news/?newsid=2698

Час зустрічі: 15 березня 2018 року о 18:30 год.

Місце зустрічі: Центр міської історії, м. Львів, вул. Акад. Богомольця, 6.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.