IX Дні європейської спадщини у Львові

IX Дні європейської спадщини у Львові

6-8 вересня 2019 року пройдуть IX Дні європейської спадщини у Львові.

Мистецтво та розваги львів’ян в часи #безінтернету - під таким гаслом пройдуть цьогорічні 9-ті Дні європейської спадщини у Львові.

Як і де проводила свій вільний час львівська публіка, який відпочинок був улюбленим в різні епохи і чи змінилися звички та вподобання містян – про це поговоримо під час різноманітних заходів: екскурсій, лекцій, майстер-класів.

Всі події є безкоштовними за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація: з 2 вересня 15:00 по 5 вересня 15:00 за посиланням: http://bit.ly/2KG7JC2

Повна програма заходів: http://bit.ly/2KG7JC2

Друковані буклети з програмою можна отримати безкоштовно в Туристично-інформаційному центрі на пл. Ринок, 1 (вхід поруч з фонтаном зі скульптурою Нептуна).

Довідка
1991 року Рада Європи започаткувала European heritage days. Відтоді кожного вересня у країнах, які приєдналися до Європейської культурної конвенції, маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоб привідкрити таємниці, приховані за їхніми фасадами. Дні покликані привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Щороку країни Європи обирають певну тему та організовують різноманітні заходи під єдиним гаслом. Цьогорічні Дні європейської спадщини у Львові пройдуть під темою «Arts and Entertainment».

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.