Interio Story Відкрито.

Interio Story

26 вересня у місті Львові (вул.Джерельна 28Б) було відкрито новий меблево-інтер’єрний салон Interio Story.

Interio Story – це 800 квадратних метрів вишуканого інтер’єрного салону. Власники нового салону до відкриття підійшли креативно. Напередодні відкриття салону було проведено творчу битву молодих та перспективних дизайнерів інтер’єру. Переможець з дня відкриття розвиватиме надалі свої вміння та допомагатиме клієнтам на новому робочому місці.

Переможцем у номінації дизайн студії стала Уляна Зачкевич. Саме у цій студії відбуватимуться зустрічі клубу дизайнерів де окрім цікавих дискусій можна провести власні майстер класи та навчання.

Зустрічі Першого Львівського Клубу Дизайнерів Інтер’єру розпочнуться вже у жовтні, а також розроблені спеціальні умови для співпраці з дизайнерами.

За словами засновників  у салоні  Interio Story поєднали весь комплексний підхід до облаштування Вашого житла.  Шпалери, текстиль, освітлення,підлоги, меблі , кухні та ванні кімнати. Саме Interio Story у продовження діяльності Шляхетних меблів є єдиним ексклюзивним представником американського концерну Ashleyв Україні. Також тут повномасштабне та офіційне представництво кухонь та ванних кімнат MERX у Львівському регіоні.  Також представлені польські меблі фірми Tarankoта меблі власного виробництва Homeline by Interio Story (за технологіями Ashleyfurniture).

Під час офіційного відкриття Interio Story текстильна компанія, що представлена у салоні провела грандіозне текстильне шоу, у якому продемонстрували усі елементи стилів, тканин та елементів декору Вашого дому. 

Interio Story відкрито і запрошує львів’ян.

Україна, м. Львів
вул. Джерельна 28 Б 
www.interiostory.com.ua
info@interiostory.com.ua
+38 067 900 4000

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.