Фотопроєкт «#ЇЇСправа #ЯеСправа»

Фотопроєкт «#ЇЇСправа #ЯеСправа»

21 листопада 2021 року відбулося відкриття фотопроєкту «#ЇЇСправа #ЯеСправа».

Виставка портретів активісток з України та Білорусі підготовлена в межах освітньої програми для молодих журналісток «MediaLab Fem». Під час цієї програми журналістки з Білорусі та України отримували й поглиблювали свої знання в галузі жіночого активізму, жанрового фотопортрета і портретного нарису.

Випускними роботами Майстерні «MediaLab Fem» стали портрети українських і білоруських активісток, над якими студентки працювали під керівництвом досвідчених куратор_ок з обох країн. Це жінки, які змінюють життя своєї країни, міста, району, вулиці на краще: екоактивістки, урбаністки, правозахисниці, арт-активістки.

Виставка «#ЇЇСправа #ЯеСправа» у Львові триває у двох локаціях. На площі Ринок з 21.11. для містян та містянок портрети активісток виставлені на стендах у великому форматі. Одночасно Львівський муніципальний мистецький центр показує історії активних жінок у фото та тексті. Поруч із роботами студенток виставляються колажі львівської художниці-плакатистки Богдани Давидюк із портретами білоруських активісток Маші Колесникової, Алани Гебремаріам та Марфи Рабкової, трьох із 93 політув’язнених жінок режиму Лукашенка.

Виставка «#ЇїСправа #ЯеСправа» націлена зробити роль жінок у громадянському суспільстві більш помітною.

Куратор_ки/Фото: Іринка Громоцька, Олексій Фурман, Тетяна Ткачова, Сергій Коровайний, Юлія Волчок, Сергій Полежака

Куратор_ки/Текст: Марія Титаренко, Ярослава Тимощук, Анастасія Левкова

Керівниця проєкту: Єлена Жерздєва (ЄМІ, Берлін)

Координаторки проєкту: Антоніна Полухіна, Олеся Парфан

Організатор_ки виставки: Europаische Medien Initiative e. V. (Berlin), «Нова Дружківка», Львівський муніципальний мистецький центр.

Проєкт фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з Громадянським суспільством країн східного партнерства».

Час проведення: 21 листопада - 17 грудня 2021 року.

Місце проведення: пл. Ринок та Львівський муніципальний мистецький центр, м. Львів, вул. Стефаника, 11.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.