Фестиваль «Ту Стань!» вдесяте запрошує гостей

Фестиваль «Ту Стань!»

Мріяли потрапити в далеке минуле? Тоді вам на Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! – 2015». Упродовж трьох днів, 31 липня — 2 серпня, на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» (с. Урич Сколівського району Львівської обл.)  у Вас буде чудова можливість поринути в часи Київської Русі.

Гостей Фестивалю чекає середньовічне містечко з особливою атмосферою та атрибутикою давніх часів — побутом, ринком із купцями в кращих традиціях тогочасної торгівлі, корчмою. У ремісницьких майстернях кожен охочий зможе оволодіти цікавим ремеслом, спробувати себе у грі на давніх музичних інструментах, навчитися середньовічних танців. Для запальних хлопців відбудуться справжні лицарські поєдинки в обладунках з середньовічною  зброєю.  Найвідважніші учасники зможуть випробувати свої сили в бою та у  штурмі фортеці.

Крім середньовічних розваг на вас чекає Тустанський університет і Духовна територія, що стануть підгрунтям і натхненням для відтворення матеріального побуту середньовічної України.

Цікаво цьогоріч буде і найменшим відвідувачам — на спеціальному середньовічному дитячому майданчику. Дітлахи зможуть долучитись до старовинних забав та взяти участь в пізнавальних майстер-класах

«Ту Стань! – 2015» організовують: Державний історико-культурний заповідник «Тустань», «Військово-історична дружина «Чорна Галич», ОУМ «Спадщина», ЛОГО «Тустань»

Довідка:

Наскельне місто-фортеця Тустань існувало у ІХ-ХVІ ст.ст. як потужний оборонний, митний та адміністративний центр, що в період свого розквіту контролював третину переходів через Карпати. Після занепаду колись могутня Тустань перетворюється на руїни. Сьогодні Урицькі скелі є комплексною пам’яткою археології та природи національного значення, якою опікується Державний історико-культурний заповідник «Тустань».

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.