Esthetic Living Forum

Esthetic Living Forum

Esthetic Living Forum - національний конкурс архітектурного дизайну із застосуванням декоративних матеріалів ELF DECOR ™.

Основна мета конкурсу - показати сучасні тенденції та можливості використання декоративних покриттів ELF DECOR  в створенні різних інтер'єрів та екстер'єрів для сучасного споживача, який прагне отримати якісні і цікаві дизайнерські рішення.

Завдання Конкурсу від ELF DECOR  Esthetic Living Forum - створення віртуального проекту або ж втілення реального проекту з використанням декоративних покриттів від торгової марки ELF DECOR ™. До участі приймаються як інтер'єри, так і фасади різних об'єктів - квартир, приватних будинків, громадських просторів, ресторанів, готелів, офісів і т.п. Зображення, що приймаються до участі в конкурсі, будуть розділені на три номінації:

Номінація «Кращий житловий віртуальний проект». Допускаються до участі візуалізації або рендери віртуального житлового проекту (квартира, апартаменти, приватний будинок). Приз - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR ™ номіналом 20000 грн.

Номінація «Кращий комерційний віртуальний проект». Допускаються до участі візуалізації або рендери віртуального комерційного проекту (суспільний простір, ресторан, готель, офіс). Приз переможця в номінації - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR ™ номіналом 20000 грн.

Номінація «Кращий реалізований об'єкт». Допускаються реалізовані об'єкти строком до двох років із застосуванням декоративних матеріалів ELF DECOR ™. Фотографії реалізованого проекту, незалежно від його цільового призначення, допускаються до участі. Приз переможця в номінації «Кращий реалізований об'єкт» - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR ™ номіналом 20000 грн. і поїздка на головний спеціалізований фестиваль декоративних покриттів FESTIVAL EDILIZIA LEGGERA, який буде проходити в листопаді 2020 року в м Турин, Італія.

Умови участі

1. Зареєструйтеся на сайті DHC, використовуючи будь-яку пошту, крім ukr.net. Виберіть розділ "Я фахівець", після вам прийде підтвердження на пошту (перевірте папку "спам"). Перейдіть по посиланню, поновіть сторінку і заповніть інформацію про себе: обов'язково вкажіть місто, додайте фотографію на аватар і посилання на свої соцмережі (скопіюйте з адресного рядка). При реєстрації ви даєте згоду на публікацію свого фото, імені та майбутньої роботи (згідно з публічною офертою, умовами і правилами використання сайту, а також політикою конфіденційності).

2. Для участі в номінаціях «Кращий житловий і комерційний віртуальний проект» скачайте текстури декоративних покриттів ELF DECOR ™ по посиланню і створіть віртуальний проект, використовуючи викачані текстури. Додаткова фурнітура (якщо її немає в переліку) і оформлення зовнішнього вигляду приміщення - на розсуд конкурсанта.

3. Для участі в номінації «Кращий реалізований об'єкт» проведіть фотосесію реалізованого об'єкта, в обробці якого використані декоративні матеріали ELF DECOR ™.

4. Завантажте роботу на сайт.

Критерії оцінювання

1) Естетичність

2) Унікальність

3) Функціональність

4) Актуальність

Призи

Приз переможця в номінації «Кращий житловий віртуальний проект» - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR  номіналом 20000 грн.

Приз переможця в номінації «Кращий комерційний віртуальний проект» - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR  номіналом 20000 грн.

Приз переможця в номінації «Кращий реалізований об'єкт» - грошовий сертифікат на придбання продукції ELF DECOR ™ номіналом 20000 грн. і поїздка на головний спеціалізований фестиваль декоративних покриттів FESTIVAL EDILIZIA LEGGERA, який буде проходити в листопаді 2020 року в м Турин, Італія.

Терміни

Реєстрація до: 2020-08-31

Подача робіт до: 2020-08-31

Оголошення переможців: 2020-09-17

Реєстраційні вимоги

Від учасника потрібні рендери візуалізації проекту (6 ракурсів), або ж 6 фотографій реалізованого об'єкта, а також опис роботи (600 знаків): коротка інформація "про себе" у вільній формі, про дизайн-концепції проекту, що надихнуло на створення роботи (2 -3 пропозиції). В кінці тексту вставте посилання на хмарне сховище (будь-файлообмінник) з PDF-архівом фотографій проекту з високою роздільною здатністю.

Реєстраційні вимоги:

Увійдіть на портал DHC (при реєстрації виберіть розділ "Я фахівець"), після вам прийде підтвердження на пошту (перевірте папку "спам").

Додайте фото і заповніть профіль в особистому кабінеті (місто, посилання на сторінку в Facebook, коротка інформація "про себе").

Подайте заявку на участь в один клік. Кнопка "Подати заявку" на цій сторінці.

Як завантажити роботу:

1. В особистому кабінеті перейдіть в розділ "Конкурси" - "Прийняти участь"

2. Натисніть на кнопку "Додати проект".

3. У розділі "опис проекту" додайте текст (приблизно 600 знаків): коротка інформація "про себе" у вільній формі, опис дизайн-концепції проекту, що надихнуло на створення роботи (2-3 речення).

4. Рендери візуалізації приміщень з високою роздільною здатністю сформуйте в PDF-файл, завантажте на будь-який файлообмінник і додайте в опис посилання на архів (в кінці тексту).

5. У розділі "матеріали" виберіть відповідний розділ і завантажте 6 рендерів 3D-візуалізації в форматі JPEG в різних ракурсах або ж 6 фото. Дозвіл - 1000 px по ширині. Розмір - до 1,5 Мб.

У міру надходження роботи будуть розміщуватися на сайті DHC.

Додаткова інформація за телефонами (099) 183 55 99, (099) 183 55 66.

Повну версію положення проведення конкурсу можна прочитати за посиланням.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.