Друга німецько-українська конференція з міського розвитку «Міста, комфортні для життя»

Друга німецько-українська конференція з міського розвитку «Міста, комфортні для життя»

1 грудня 2017 року з 09:00 до 17:30 год. у Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня» відбудеться Друга німецько-українська конференція з міського розвитку «Міста, комфортні для життя».

«Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) GmbH із радістю анонсує Другу німецько-українську конференцію з міського розвитку, що відбудеться 1 грудня 2017 р. у місті Львові. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) та Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) вже вдруге спільно проводять міжнародну конференцію із питань містобудівної політики України.

Під час Конференції представники та представниці всіх рівнів урядування Німеччини та України, а також громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюватимуть актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку. Під загальним гаслом “Міста, комфортні для життя” будуть проведені лекції та тематичні арени, присвячені темам екологічної безпеки, партисипації (громадської участі) та креативності у контексті міського розвитку.

Німецько-українська мережа міст

В межах Конференції відбудеться презентація новоствореної мережі міст, що складається з Гайдельберга, Києва, Львова, Ляйпціга, Миколаєва, Нюрнберга, Оснабрюка та Харкова»,- зазначають організатори.

Лейпцизька премія 2017

Вже вдруге із великим успіхом відбувся конкурс на вручення Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку. Цього року ми отримали цікаві та перспективні проектні заявки. У рамках Конференції відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців за участі заступника Міністра пана Лева Парцхаладзе (Мінрегіон) та Державного секретаря пана Ґюнтера Адлера (BMUB). У ході офіційного прийому, що відбудеться після церемонії нагородження, ми хотіли би запропонувати можливість для подальшого обміну думками та обговорення.

Цільовими групами є представники влади, урядових установ, міських адміністрацій, муніципальних об’єднань, неурядових організацій у сфері міського розвитку, економіки, освітнього сектору, а також представники українських та німецьких ЗМІ.

Робочі мови: українська та німецька

Час проведення: 1 грудня 2017 року з 09:00 до 17:30 год.

Місце проведення: Музейно-культурний комплекс пивної історії “Львіварня”, Львів, вул. Клепарівська, 18.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації!
Увага! Реєстрацію учасників конференції продовжено до 30 листопада.
Участь у Другій німецько-українській конференції з міського розвитку є безкоштовною.

Детальна інформація щодо програми, реєстрації та інших організаційних питань за посиланням:

http://gunc.org.ua/uk/conferences/5a017e98f992d1202b31468e

Друга німецько-українська конференція з міського розвитку відбудеться у рамках Тижня міського розвитку 2017.

Контактна особа для ЗМІ: пан Єгор Власенко, + 38 (096) 0737309, iegor.vlasenko@giz.de

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.